У MacOS знайшли White Paper Біткоїна

У MacOS знайшли White Paper Біткоїна

Усі комп’ютери Apple останніх років містять копію White Paper Біткоїна.

PDF-файл з White Paper Біткоїна виявили на всіх моделях комп’ютерів Apple, випущених після 2018 року. Про це повідомляє техноексперт та блогер Енді Байо.

White Paper виявили випадково. Байо намагався розв'язати проблему зі своїм принтером, коли побачив повідомлення про «Virtual Scanner II». Не зрозумівши, про що йде мова, він його відкрив та змінив налаштування з відображення фото на документ. Тоді він і побачив приховану копію легендарного документа творця Біткоїна.

У MacOS знайшли White Paper Біткоїна
Копія White Paper з MacOS. Джерело: Waxy

Блогер поділився цією інформацією зі своїми друзями та знайомими. Він також підготував посилання для того, щоб можна було швидше перевірити наявність White Paper. Подальший аналіз підтвердив, що документ є у кожній копії macOS, починаючи з Mojave 2018 року.

Мотивація Apple

Представники деяких видань уже звернулися до Apple із проханням прокоментувати використання White Paper Біткоїна. Проте наразі офіційної відповіді ще не було надано менеджментом компанії.

Існують припущення, що White Paper як невеликий PDF-документ міг використовуватися для тестування основних функцій комп’ютерів та операційної системи. До того ж за ініціативи Накамото жодні обмеження щодо авторських прав не застосовуються до всіх його робіт чи винаходів. Але офіційного підтвердження цієї гіпотези ще немає.

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

Популярність Біткоїна

Останнім часом популярність Біткоїна стало зростає. Елементи його бренду все активніше інтегруються у масову культуру та соціоекономічну діяльність. Так, нещодавно уривок White Paper було розміщено на болідах команди Williams Racing, що бере участь в автоперегонах «Формула-1».

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023