White Paper Біткоїна тепер бере участь у перегонах «Формули-1»

White Paper Біткоїна тепер бере участь у перегонах «Формули-1»

Уривок технічного документа про Біткоїн надруковано на болідах команди Williams Racing.

На гоночних болідах команди Williams Racing, яка виступає у чемпіонаті світу з автоперегонів «Формула-1», тепер надруковано уривок White Paper Біткоїна. Про це у себе в Twitter повідомила біржа Kraken.

White Paper Біткоїна тепер бере участь у перегонах «Формули-1»
Текст White Paper надруковано на логотипі біржі Kraken. Джерело: Twitter.

Технічний документ, стилізований під логотип біржі Kraken, глядачі помітили у вихідні під час чергового заїзду F-1 у Мельбурні в рамках гран-прі в Австралії.

«Хто сказав, що біткоїн не швидкий?!», – прокоментувала подію біржа.

Початок 9-сторінкового технічного документа розміщено на носовій частині автомобіля. Таким чином біржа хоче підвищити авторитет Біткоїн-індустрії, звернувши на неї увагу 1,6 млрд глядачів перегонів, які відбуваються у 20 країнах світу.

Партнерство Kraken та Williams Racing

Біржа Kraken стала офіційним партнером команди Williams Racing у перегонах «Формула-1» наприкінці березня.

Комерційний директор Williams Racing Джеймс Бауер прокоментував це оголошення: «Ми пишаємося тим, що Kraken приєднується до «Формули-1» і до Williams Racing, об'єднуючи два найнадійніших і найстаріших бренди у відповідних галузях».

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

Коли з'явився White Paper Біткоїна

31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper Біткоїна – 9-сторінковий технічний документ, в якому було викладено докладний опис проєкту, його архітектуру та спосіб взаємодії з користувачами.

White Paper пояснив світові принцип децентралізованих платежів в інтернеті, які можуть безпосередньо проходити без участі банків, держав та інших організацій. У документі Біткоїн описаний як «електронна готівка».

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023