White Paper Біткоїна тепер бере участь у перегонах «Формули-1»

White Paper Біткоїна тепер бере участь у перегонах «Формули-1»

Уривок технічного документа про Біткоїн надруковано на болідах команди Williams Racing.

На гоночних болідах команди Williams Racing, яка виступає у чемпіонаті світу з автоперегонів «Формула-1», тепер надруковано уривок White Paper Біткоїна. Про це у себе в Twitter повідомила біржа Kraken.

White Paper Біткоїна тепер бере участь у перегонах «Формули-1»
Текст White Paper надруковано на логотипі біржі Kraken. Джерело: Twitter.

Технічний документ, стилізований під логотип біржі Kraken, глядачі помітили у вихідні під час чергового заїзду F-1 у Мельбурні в рамках гран-прі в Австралії.

«Хто сказав, що біткоїн не швидкий?!», – прокоментувала подію біржа.

Початок 9-сторінкового технічного документа розміщено на носовій частині автомобіля. Таким чином біржа хоче підвищити авторитет Біткоїн-індустрії, звернувши на неї увагу 1,6 млрд глядачів перегонів, які відбуваються у 20 країнах світу.

Партнерство Kraken та Williams Racing

Біржа Kraken стала офіційним партнером команди Williams Racing у перегонах «Формула-1» наприкінці березня.

Комерційний директор Williams Racing Джеймс Бауер прокоментував це оголошення: «Ми пишаємося тим, що Kraken приєднується до «Формули-1» і до Williams Racing, об'єднуючи два найнадійніших і найстаріших бренди у відповідних галузях».

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

Коли з'явився White Paper Біткоїна

31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper Біткоїна – 9-сторінковий технічний документ, в якому було викладено докладний опис проєкту, його архітектуру та спосіб взаємодії з користувачами.

White Paper пояснив світові принцип децентралізованих платежів в інтернеті, які можуть безпосередньо проходити без участі банків, держав та інших організацій. У документі Біткоїн описаний як «електронна готівка».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024