Біткоїнери відмовилися «миритися» з Крейгом Райтом

Біткоїнери відмовилися «миритися» з Крейгом Райтом

Організація Crypto Open Patent Alliance подала позов проти австралійця до Високого суду Лондона.

У Великій Британії у понеділок, 5 лютого, відбудеться суд за позовом некомерційної організації Crypto Open Patent Alliance (COPA), яка вимагає визнати, що австралійський бізнесмен Крейг Райт не є творцем Біткоїна. Про це повідомляє The Gardian.

Представник організації заявив, що судовий розгляд, який, як очікується, триватиме протягом місяця, «остаточно покаже, що Райт не є Сатоші Накамото і не зможе надалі загрожувати розробникам».

Судовий розгляд відбуватиметься у Високому суді Лондона.

Спроби Крейга Райта врегулювати питання

Минулого тижня стало відомо, що Крейг Райт направив членам COPA й усім іншим заінтересованим сторонам пропозицію про врегулювання судових спорів щодо інтелектуальної власності на Біткоїн. Зокрема, він запропонував відмовитися від авторських прав на бази даних, пов'язаних із BTC, BCH та ABC. Він також запропонував своїм опонентам «безвідкличну ліцензію на вічній основі», що дасть можливість розпоряджатися цими базами даних.

Своєю чергою, COPA не має створювати, копіювати або створювати форки Біткоїна. Райт також сформулював, як він намагається продовжити свою позицію самопроголошення себе Сатоші Накамото.

Однак, як бачимо, COPA вирішила відкинути пропозицію австралійця та збирається позиватися до нього і далі.

Як відомо, до організації Crypto Open Patent Alliance входить компанія Джека Дорсі та біржа Coinbase.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто може бути Сатоші Накамото

Багато представників вважають, що творцем головного цифрового активу може бути шифропанк Хел Фінні. Однак, на думку співзасновника компанії Casa Джеймсона Лоппа, Фінні також не підходить на цю роль. Він надав відповідні докази, засновані на участі Фінні в марафоні та часі листування, яке вів Сатоші Накамото. Нібито Фінні під час бігу не міг переписуватись із представниками Біткоїн-спільноти.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024