Крейг Райт вирішив «помиритися» з біткоїнерами

Крейг Райт вирішив «помиритися» з біткоїнерами

Він запропонував врегулювати суперечку про «авторські права» на BTC.

Австралійський бізнесмен Крейг Райт, який стверджує, що він є творцем Біткоїна, направив членам Crypto Open Patent Alliance (COPA) й усім іншим заінтересованим сторонам пропозицію щодо врегулювання судових спорів щодо інтелектуальної власності на Біткоїн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У листі Райта висловлюється готовність дійти згоди з кількох випадків тривалих судових протистоянь, що він почав. Зокрема, він пропонує відмовитись від авторських прав на бази даних, пов'язаних з BTC, BCH та ABC. Він також запропонував своїм опонентам «безвідкличну ліцензію на вічній основі», що дасть можливість розпоряджатися цими базами даних.

Важливо, що Біткоїн – це децентралізований актив, тобто жодна людина чи організація не володіють і не контролюють мережу.

«Очевидно, якщо він не Сатоші Накамото (а саме так вважає COPA), то «права на бази даних та авторські права» не належать йому для надання ліцензій. Райт, імовірно, думає, що грає в 5D-шахи, будуючи цю «пропозицію» на настільки очевидній помилковій передумові», – повідомили в компанії WizSec Bitcoin Research, яка стежить за процесом.

Частина умов Райта полягає в тому, що COPA не повинна створювати, копіювати чи створювати форки Біткоїна. Bitcoin Satoshi Vision (BSV) Крейга Райта є форком Bitcoin Cash (BCH), який був, своєю чергою, теж був форком Біткоїна.

У своїй пропозиції Райт також написав формулювання, в якому намагається продовжити свою позицію самопроголошення себе Сатоші Накамото.

Реакція членів COPA та інших залучених сторін матиме вирішальне значення для визначення траєкторії розвитку спору. COPA стоїть перед вибором: вступати в переговори про врегулювання чи продовжувати судовий позов. Вона має час до 16:00 31 січня, щоб розглянути, прийняти або відхилити пропозицію Райта.

Хто такий Крейг Райт

Крейг Райт, австралійський вчений і підприємець, став відомий у Біткоїн-спільноті своїми твердженнями про те, що він є Сатоші Накамото, загадковим творцем Біткоїна. Ці заяви викликали неабиякі суперечки та скептицизм серед представників спільноти, оскільки досі не було представлено переконливих доказів, які б підтверджували його слова.

Його прагнення бути визнаним як Накамото може бути зумовлене бажанням отримати визнання та вплив у криптовалютній спільноті, а також потенційним доступом до значних ресурсів, пов'язаних із раніше здобутими біткоїнами. Проте відсутність остаточного доказу та постійні суперечки роблять це питання одним із найбільш обговорюваних в історії Біткоїна.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інтриги Крейга Райта

Колишній генеральний директор nChain Group Крістен Агер-Ханссен заявив, що змушений був залишити компанію після того, як виявив змову, організовану Крейгом Райтом, одним із великих акціонерів.

Ексглава nChain заявляє, що він більше не вірить у те, що старший науковий співробітник nChain Крейг Райт є творцем Біткоїна. Він також опублікував скріншот звіту з відповідними доказами.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024