Human Rights Foundation видала гранти на $500 000

Human Rights Foundation видала гранти на $500 000

Кошти отримали Біткоїн-розробники, освітні та правозахисні проєкти.

19 грудня неурядова організація Human Rights Foundation (HRF) оголосила про фінальний цьогорічний раунд грантів для розвитку Біткоїн-спільноти. Про це повідомляє сайт організації.

Цього разу кошти отримали 18 проєктів, що працюють у сфері освіти, децентралізованого майнінгу, а також розробники Bitcoin Core. Сумарно на проєкти було виділено $500 000.

Допомога від Human Rights Foundation спрямована на підтримку таких проєктів та розробників.

Mostro – децентралізована однорангова біткоїн-біржа, створена венесуельським розробником Франциско Кальдероном на базі Nostr. Мета Mostro – створити відкритий протокол та спеціалізуватися на розробниках в авторитарних режимах.

Mi Primer Bitcoin – некомерційна освітня організація, яка навчає Біткоїну в Центральній Америці. Їхні дипломи визнаються в таких країнах, як Сальвадор, Південна Африка, Португалія, Гондурас, Куба, Гватемала, Коста-Рика, Колумбія та Уругвай.

Освітня компанія Arabic Hodl, яка робить знання про Біткоїн більш доступним для понад 400 млн арабомовних людей по всьому світу. Отримані кошти будуть спрямовані на створення посібників, підручників та основоположних книг про принципи роботи Біткоїна арабською мовою.

Правозахисний проєкт Netblocks для підтримки зусиль з моніторингу й інформування про обмеження та відключення інтернету по всьому світу. Критичний вплив відключень на правозахисників, журналістів і право широкого загалу на свободу слова, доступ до інформації та участь у політичному житті потребує постійного моніторингу. Фінансування також сприятиме висвітленню загроз інтернет-зв'язку, передусім тих, які впливають на мережу Біткоїна.

Користувач Lor Ban за роботу над Stratum V2, модернізацією поточного протоколу, який використовує майнер для зв'язку з пулами. Stratum V2 дозволяє користувачам майнінгових пулів обирати транзакції для пропонованих блоків, а не покладатися на шаблони від пулів, що підвищує стійкість Біткоїна до цензури за рахунок зменшення впливу пулів.

Розробник Джон Карлсон за його постійний внесок у оновлення та поліпшення проєкту Bitcoin Core App, що дозволяє користувачам працювати з біткоїном на своїх телефонах. Завдяки своїм розробкам Карлсон сподівається знизити технічні бар'єри, зробивши самоохорону та самоперевірку транзакцій біткоїна більш доступними для широкої аудиторії. Фінансування також підтримає його зусилля щодо розширення сумісності з телефонами та планшетами на базі Android.

Проєкт Area Bitcoin за допомогою гранту розширить свій безкоштовний освітній контент про Біткоїн. Area Bitcoin, заснована Керол Соуза та Кака Фурлан, є відомим освітнім ресурсом про Біткоїн, базується в Бразилії та працює переважно португальською мовою, з більш ніж 300 000 передплатників. Фінансування буде спрямоване на розроблення та переклад відеороликів і статей іспанською та англійською мовами, що допоможе залучити ширшу аудиторію в Латинській Америці.

Берта Вальє за освітню діяльність у Нікарагуа, орієнтовану на спільноту правозахисників, зацікавлених у Біткоїні. Вона використовує кошти для створення інтерактивної онлайн-програми навчання роботі з біткоїнами для нікарагуанських дисидентів і лідерів громадянського суспільства, щоб допомогти їм стати сильнішими в опорі місцевому режиму.

Bitshala – освітня ініціатива, очолювана індійськими біткоїнерами, що надає рекомендації та ресурси розробникам, які приходять у Біткоїн-спільноту. Bitshala використовуватиме фінансування для створення бібліотеки з підручниками та технічними презентаціями, організацією навчальних груп, для проведення PR-оглядів та розвитку активної Біткоїн-спільноти в Індії.

Hack.BS – некомерційна асоціація, що базується в Італії. Фінансування буде спрямовано на відкриття хакерспейсу в стилі кіберпанк, який вдень виступатиме як центр спільної роботи, а вночі – місцем проведення активних заходів, зустрічей, майстер-класів і хакатонів. Кошти також будуть спрямовані на інтернаціоналізацію центру та залучення світових експертів у галузі фінансової свободи та захисту приватності.

Проєкт Bitcoin Deepa, також відомий як «Перлина Сатоші», витратить гроші на розширення Біткоїн-спільноти Шрі-Ланки. Кошти підуть на підтримку щомісячних Біткоїн-зустрічей у таких містах, як Коломбо, Галле, Канді та Елла; допомога торговцям у переході на самоокупні методи приймання біткоїнів; використання рішень Lightning з урахуванням BoltCard; підвищення рівня освіти за допомогою перекладів іноземної литературы.

Exonumia – некомерційна організація, що займається перекладом освітнього контенту про Біткоїн африканськими мовами. Фінансування підтримає зусилля Exonumia щодо перекладу додаткового контенту на більшу кількість мов, підвищення поінформованості про Біткоїн та розвиток спільнот, орієнтованих на фінансову свободу.

Проєкт L0la L33tz, який займається створенням посібника з конфіденційності Біткоїна для новачків з особливим акцентом на активістів та дисидентів, що борються з тоталітарними режимами. Керівництво допоможе новачкам дізнатися про ризики, пов'язані з приватністю, оцінити персональні вектори загроз, вивчити методи збереження приватності та зрозуміти технологію Біткоїна.

Groundswell – освітній проєкт, заснований Хадією Масієх, який підтримує безкоштовне навчання Біткоїну представниками діаспор та біженців у Великій Британії, зокрема з Близького Сходу. Кошти будуть спрямовані на проведення семінарів, створення навчальних матеріалів, створення гаманців, отримання біженцями своїх перших сатоші та навчання біженців тому, як надсилати біткоїни своїм сім'ям на батьківщину.

Розробник Кулпріт Сінгх за роботу над Braidpool, одноранговим майнінговим пулом, покликаним підвищити стійкість Біткоїна до цензури. Braidpool дає майнерам можливість створювати свої блоки, зменшуючи вплив операторів пулу на затримку чи запобігання виплатам. Кошти дозволять Кулпріту продовжити розроблення Braidpool.

SeedSigner – пристрій для підпису біткоїнів «зроби сам», який кожен може створити самостійно. Кошти сприятимуть завершенню досліджень та розробки MicroPython, усуненню залежності від Raspberry Pi та забезпеченню роботи на доступних мікроконтролерах, щоб зробити підписи ще більш доступними для широких мас.

bitcoin++ – серія конференцій для розробників у всьому світі. З наголосом на лекції та семінари для Біткоїн-розробників. Фінансування дозволить покрити освітні витрати, загальні витрати на конференції, а також витрати на відрядження для розробників з авторитарних країн.

Bitcoin Atlantis – Біткоїн-конференція, яка відбудеься з 1 по 3 березня на Мадейрі, Португалія. Фінансування HRF допоможе правозахисникам, лідерам громадянського суспільства та педагогам, які працюють в умовах диктатури, відвідати захід, поділитися своїм досвідом й отримати нові контакти та ресурси.

Що потрібно знати про Human Rights Foundation

Human Rights Foundation – це некомерційна організація, яка займається просуванням та захистом прав людини в усьому світі.

Використання біткоїна HRF сприяє просуванню економічної свободи та фінансової незалежності, які є основоположними принципами прав людини. У світі, де багато людей позбавлені доступу до базових банківських послуг або живуть в умовах нестабільної економіки й інфляції, Біткоїн пропонує альтернативний фінансовий інструмент. Це не лише сприяє забезпеченню фінансової безпеки, а й дає людям інструмент для боротьби з економічним пригніченням і для зміцнення своїх економічних прав.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чим ще займається HRF

Human Rights Foundation нещодавно запустила глобальний трекер CBDC. Новий інструмент правозахисників дозволить продемонструвати громадськості рівень загрози фінансовій свободі.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024