Human Rights Foundation моніторитиме запуск CBDC

Human Rights Foundation моніторитиме запуск CBDC

Новий інструмент правозахисників дозволить продемонструвати громадськості рівень загрози фінансовій свободі.

Правозахисна організація Human Rights Foundation запустила глобальний трекер CBDC (цифрових валют центробанків). Про це повідомляють співробітники організації.

На відкритті сервісу був присутній директор зі стратегічного розвитку Human Rights Foundation Алекс Гладштейн. Трекер вже функціонує, а його використання безплатне для всіх охочих.

Human Rights Foundation моніторитиме запуск CBDC
Презентація сервісу CBDC Tracker. Джерело: соцмережа Х.

Користувачі можуть дізнатися про стадію запровадження CBDC у кожній країні, а також отримати додаткову статистичну й макроекономічну інформацію. У такий спосіб ступінь фінансових загроз може бути усвідомлений максимально точно всіма членами громадянського суспільства.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке Human Rights Foundation

Human Rights Foundation – неприбуткова організація, що займається захистом прав людини в усьому світі. Вона була заснована у 2005 році венесуельським активістом Тором Халворсеном Мендосою. Місія організації полягає у підтримці осіб та організацій, які працюють над просуванням свободи та прав людини в умовах авторитарних та репресивних режимів.

Human Rights Foundation зосереджується на низці питань прав людини, включаючи свободу слова, політичну свободу, економічну свободу та верховенство права. Організація надає гранти, ресурси та підтримку активістам, дисидентам та організаціям, які працюють над просуванням прав людини та демократії у своїх країнах. Однією з її основних ініціатив є Freedom Forum в Осло для обговорення та вироблення стратегії щодо шляхів просування прав людини та демократії.

Біткоїн-гранти від організації

У вересні Human Rights Foundation повідомила про виділення чергових грантів від Фонду розвитку Біткоїна на суму в $505 000. Гранти розподілили серед освітніх проєктів, розробників Bitcoin Core, DLC та Lightning. Також були надані стипендії розробникам, які мешкають в авторитарних режимах, для виступу й участі у галузевих конференціях.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024