Human Rights Foundation виділила гранти Біткоїн-проєктам

Human Rights Foundation виділила гранти Біткоїн-проєктам

Допомогу розподілять серед розробників та освітніх проєктів, які перебувають у авторитарних режимах.

Некомерційна організація Human Rights Foundation (HRF) повідомляє про виділення чергових грантів від Фонду розвитку Біткоїна. Загалом буде виділено $505 000, повідомляється на офіційному сайті HRF.

15 грантів розподілять серед освітніх проєктів, розробників Bitcoin Core, DLC та Lightning. Також будуть надані стипендії розробникам, які мешкають в авторитарних режимах, для виступу й участі у галузевих конференціях. У регіональному розрізі головними напрямами є Латинська Америка, Африка та Близький Схід.

Хто отримає гранти

$50 000 отримає розробник Furszy за роботу над Bitcoin Core, де він є одним із 10 найкращих. Фінансування буде спрямоване на підтримку його значного внеску в підвищення стабільності, продуктивності та безпеки програмного забезпечення.

$50 000 отримає програма Summer of Bitcoin на підтримку літніх стипендій. Summer of Bitcoin – це глобальна онлайн-програма літніх стажувань, спрямована на знайомство студентів університетів з Біткоїн-розробками та роботою з відкритим вихідним кодом.

$50 000 отримає розробник Ярол Родрігес за внесок у розвиток Bitcoin Core. Родрігес використовуватиме кошти для розгляду та виправлення помилок у Bitcoin Core, навчання нових розробників, поліпшення Bitcoin Core App – безкоштовного проєкту з відкритим вихідним кодом, який вважається еталонною реалізацією ноди Біткоїна.

$50 000 отримає компанія Vinteum на розширення роботи з відкритим вихідним кодом у Латинській Америці та Бразилії.

$50 000 одержить Gee Deer за роботу над створенням стейблкоїнів та Bitcoin Core. У запропонованому стейблкоїні використовуватимуться контракти Discreet Log для зниження ризику контрагента та максимальної децентралізації.

$50 000 отримає фонд Kawaakibi Foundation на створення Біткоїн-хабу в регіоні MENA. Біткоїн-хаб навчатиме активістів, журналістів і некомерційні організації використанню біткоїна для вільних транзакцій, отримання міжнародних пожертв і безпечного та приватного зберігання грошей, щоб допомогти звільнити один із найбільш авторитарних регіонів у світі.

$50 000 отримає розробник Джастін Меллер для його роботи над проєктом Fedimint. Меллер зосередиться на реалізації механізму міграції баз даних, який дозволить опікунам без проблем оновлювати свої сервери Fedimint.

$25 000 отримає D++ на міжнародні освітні ініціативи та роботу над проєктами FOSS. D++ використовуватиме кошти на міжнародну освіту, виступаючи та проводячи семінари на конференціях у країнах Глобального Півдня, а також підтримуючи Bitcoin Core та FOSS-проєкти.

$25 000 отримає компанія Bitcoin Ekasi на зусилля щодо створення циркулярної Біткоїн-економіки в Південній Африці. Кошти будуть спрямовані на підтримку переходу нових місцевих підприємств на Біткоїн, оплату праці тренерів, вчителів і рятувальників, а також на утримання центру підвищення кваліфікації для навчання місцевих жителів практичним навичкам та знанням про Біткоїн.

$25 000 отримає Аміті Уттарвар за її роботу з наставництва у сфері Біткоїна, підвищення безпеки пірингових мереж та навчання Біткоїн-технологіям.

$25 000 отримає Бен Перрін на розвиток міжнародної Біткоїн-освіти. Бен – Біткоїн-викладач та ведучий програми BTC Sessions на YouТube, де допомагає людям зрозуміти цифровий актив. Фінансування дозволить Бену створити освітні матеріали, спрямовані на навчання дисидентів безпечного використання BTC.

$25 000 отримає організація La Librería de Satoshi («Бібліотека Сатоші») за їхню роботу щодо забезпечення доступності технічної освіти для якомога більшої кількості іспаномовних користувачів. La Librería de Satoshi використовуватиме кошти для створення курсів з Біткоїна та Lighting Network.

$10 000 також роздадуть у вигляді грантів на поїздки на три конференції, щоб допомогти Біткоїн-розробникам із країн зі складним політичним кліматом.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яка допомога виділялася раніше

У травні Human Rights Foundation розподілила через свій фонд $455 000 у вигляді грантів серед різних Біткоїн-проєктів.

Гранти отримали проєкти, що спеціалізуються на масштабуванні Біткоїна, конфіденційності, децентралізації, освіті та формуванні Біткоїн-ком'юніті.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024