Human Rights Foundation видала гранти Біткоїн-проєктам

Human Rights Foundation видала гранти Біткоїн-проєктам

Грошову допомогу отримали Біткоїн-розробники, проєкти з масштабування Біткоїна та освітні ініціативи.

Некомерційна організація Human Rights Foundation (HRF) розподілила через свій фонд $455 000 як гранти серед різних Біткоїн-проєктів. Про це пише Bitcoin Magazine.

Гранти отримали проєкти, що спеціалізуються на масштабуванні Біткоїна, конфіденційності, децентралізації, освіті та формуванні Біткоїн-ком'юніті.

Хто отримав гранти HRF

Найбільший грант у розмірі $100 000 дістався Келвіну Кіму, який займається дослідженням та впровадженням протоколу однорангової мережі (P2P) для повідомлень про блоки/транзакції. Проєкт під назвою Utreexo – це рішення для масштабування Біткоїна, призначене для швидкої перевірки та синхронізації повних нод.

Ще одним отримувачем гранту є Мерон Естефанос. Він зможе витратити $50 000 на створення Bitcoin Innovation Hub в Уганді. Ініціатива дозволить молоді навчитися Біткоїну та здобути практичні навички.

Ще $50 000 дістанеться Calle for Cashu. Ці гроші підуть на розроблення безплатного протоколу з відкритим кодом. Протокол Cashu приховує баланси користувачів та історію транзакцій, забезпечуючи майже ідеальну конфіденційність для користувачів гаманців.

Також по $50 000 отримають 0xB10C за роботу над Bitcoin Core Tracepoints та Rootzoll за розробку Lightning-ноди, яку можна запустити на Raspberry Pi.

Гранти по $25 000 отримали BOB Space BKK на програму проживання в Таїланді, Світовий конгрес свободи на Академію свободи та Hampus Sjöberg для Blixt Wallet, гаманця з відкритим вихідним кодом.

Ще кілька Біткоїн-проєктів отримали по $10 000.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Які Біткоїн-проєкти отримували гранти раніше

На початку року Human Rights Foundation виділила 2 млрд сатоші (близько $475 000) на 10 глобальних проєктів.

Найбільший грант у розмірі $100 000 отримала програма стипендій Qala, яка допомагає африканським розробникам Біткоїна та Lightning. Допомогу також отримали проєкти, пов'язані з розробкою, освітою та розвитком локальних спільнот.

З початку 2020 року HRF виділила $2,7 млн більш ніж 80 розробникам, викладачам та ініціативам з відкритим вихідним кодом по всьому світу.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023