Human Rights Foundation видала гранти Біткоїн-проєктам

Human Rights Foundation видала гранти Біткоїн-проєктам

Грошову допомогу отримали Біткоїн-розробники, проєкти з масштабування Біткоїна та освітні ініціативи.

Некомерційна організація Human Rights Foundation (HRF) розподілила через свій фонд $455 000 як гранти серед різних Біткоїн-проєктів. Про це пише Bitcoin Magazine.

Гранти отримали проєкти, що спеціалізуються на масштабуванні Біткоїна, конфіденційності, децентралізації, освіті та формуванні Біткоїн-ком'юніті.

Хто отримав гранти HRF

Найбільший грант у розмірі $100 000 дістався Келвіну Кіму, який займається дослідженням та впровадженням протоколу однорангової мережі (P2P) для повідомлень про блоки/транзакції. Проєкт під назвою Utreexo – це рішення для масштабування Біткоїна, призначене для швидкої перевірки та синхронізації повних нод.

Ще одним отримувачем гранту є Мерон Естефанос. Він зможе витратити $50 000 на створення Bitcoin Innovation Hub в Уганді. Ініціатива дозволить молоді навчитися Біткоїну та здобути практичні навички.

Ще $50 000 дістанеться Calle for Cashu. Ці гроші підуть на розроблення безплатного протоколу з відкритим кодом. Протокол Cashu приховує баланси користувачів та історію транзакцій, забезпечуючи майже ідеальну конфіденційність для користувачів гаманців.

Також по $50 000 отримають 0xB10C за роботу над Bitcoin Core Tracepoints та Rootzoll за розробку Lightning-ноди, яку можна запустити на Raspberry Pi.

Гранти по $25 000 отримали BOB Space BKK на програму проживання в Таїланді, Світовий конгрес свободи на Академію свободи та Hampus Sjöberg для Blixt Wallet, гаманця з відкритим вихідним кодом.

Ще кілька Біткоїн-проєктів отримали по $10 000.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Які Біткоїн-проєкти отримували гранти раніше

На початку року Human Rights Foundation виділила 2 млрд сатоші (близько $475 000) на 10 глобальних проєктів.

Найбільший грант у розмірі $100 000 отримала програма стипендій Qala, яка допомагає африканським розробникам Біткоїна та Lightning. Допомогу також отримали проєкти, пов'язані з розробкою, освітою та розвитком локальних спільнот.

З початку 2020 року HRF виділила $2,7 млн більш ніж 80 розробникам, викладачам та ініціативам з відкритим вихідним кодом по всьому світу.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023