Human Rights Foundation виділила гранти 10 біткоїн-проєктам

Human Rights Foundation виділила гранти 10 біткоїн-проєктам

Допомогу отримали проєкти, пов'язані з розробкою, освітою та розвитком місцевих ком’юніті.

Неприбуткова організація Human Rights Foundation (HRF) виділила 2 млрд сатоші (близько $475 000) на 10 глобальних проєктів. Про це повідомляє журнал Bitcoin.

Фінансування підтримуватиме такі сфери, як стійкі до цензури комунікації, Біткоїн-освіта в авторитарних режимах, розвиток та формування місцевої спільноти з акцентом на Африку та Південно-Східну Азію.

Зокрема, $100 000 отримала програма стипендій Qala, яка допомагає африканським розробникам Біткоїна та Lightning.

HRF також виділила $75 000 найбільшій конференції, присвяченій Біткоїну в Африці – Africa Bitcoin Conference та $50 000 – Вільяму Казаріну за його роботу над Nostr, стійкою до цензури децентралізованою платформою соціальної мережі з відкритим вихідним кодом.

Крім того, $50 000 отримала організація «Біткоїн за справедливість», яка намагається підвищити поінформованість про Біткоїн у неблагополучних місцевостях та авторитарних державах. Ще $50 000 передано Василеві Дімову, одному з 20 найактивніших розробників Bitcoin Core, для забезпечення подальшого розвитку та стабільності протоколу Біткоїна.

Інші гранти у розмірі $25 000 присуджено Еммануелю Бронштейну за його внесок у Wallet Scrutiny, проєкту Exomunia для розширення освітніх ресурсів про Біткоїн, Екенімох Еліан для EasePay та Bitcoin Myanmar для навчання фінансовій свободі.

«Біткоїн – потужний інструмент для захисників прав людини у всьому світі, і ці гранти підтримують їхню віру в те, що фінансова свобода – це право людини. Ми пишаємося тим, що підтримуємо дивовижну роботу цих людей та організацій, які використовують Біткоїн для боротьби за права та свободи людини, особливо в регіонах, де це найбільше потрібно», – прокоментував директор зі стратегії HRF Алекс Гладштейн.

З початку 2020 року HRF виділив понад $2,2 млн більше ніж 70 розробникам, викладачам та різноманітним ініціативам по всьому світу. Про наступний раунд грантів буде оголошено у травні 2023 року.

Що таке Human Rights Foundation

Human Rights Foundation – це некомерційна організація, заснована у 2005 році, що просуває та захищає права людини по всьому світу.

HRF прагне підвищити серед людей рівень знань про природу та вразливість свободи. Організація намагається пояснити, що таке вільне суспільство, чому свобода важлива і як вона розвивається.

У 2020 році Human Rights Foundation створила фонд для підтримки розробників програмного забезпечення Біткоїна. Гранти почали отримувати програмісти, які роблять мережу Біткоїна більш приватною, децентралізованою та стійкою. Щоб він міг стати найкращим фінансовим інструментом для правозахисників, громадських організацій та журналістів у всьому світі.

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

HRF та Bitcoin Magazine

У грудні 2022 року видання Bitcoin Magazine Україна отримало грант у розмірі $25 000 від некомерційної організації Human Rights Foundation.

Кошти були призначені для формування Біткоїн-спільноти в Україні та випуску першого друкованого номера Bitcoin Magazine Україна.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024