Автором поста від «Сатоші Накамото» виявився друг Крейга Райта

Автором поста від «Сатоші Накамото» виявився друг Крейга Райта

Біткоїнери вимагають від X (Twitter) заблокувати користувача, який вводить інших в оману.

Акаунт «Сатоші Накамото» у соцмережі Х (Twitter) належить Енді Роу, який є близьким другом Крейга Райта. Про це повідомляє Cryptonomist.

Було знайдено повідомлення Роу від 2018 року, де він зізнавався у веденні акаунту та доданні цитат справжнього Сатоші. Саме цей акаунт і був реактивований напередодні з анонсами нової важливої інформації, що не увійшла у White Paper.

Більшість біткоїнерів сприймають це як шахрайство й цілеспрямоване введення в оману користувачів соцмережі. До того ж занепокоєння викликає те, що акаунт мав блакитну галочку (верифікацію), попри те, що не мав жодного відношення до винахідника Біткоїна.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Повідомлення від «Сатоші Накамото»

На сторінці в соцмережі X (Twitter) від акаунту «Сатоші Накамото» 2 жовтня з'явився перший запис за останні п'ять років. У ній автор публікації розмірковує про перспективи Біткоїна.

Фейковий Сатоші стверджував, що збирається вивчити недосліджені аспекти мережі Біткоїна, які раніше не були включені в White Рaper. На думку автора посту, зараз вдалий час, щоб екстраполювати їх та представити громадськості.

Хто такий Крейг Райт

Крейг Райт – австралійський підприємець і вчений, який стверджує, що саме він створив Біткоїн під псевдонімом Сатоші Накамото. Більшість біткоїнерів вважають такі твердження безпідставними. Райт вже програв декілька судових справ. Цього місяця ексколега Райта та колишній генеральний директор nChain Group Крістен Агер-Ханссен зазначив, що не вважає його Сатоші.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024