Автором поста від «Сатоші Накамото» виявився друг Крейга Райта

Автором поста від «Сатоші Накамото» виявився друг Крейга Райта

Біткоїнери вимагають від X (Twitter) заблокувати користувача, який вводить інших в оману.

Акаунт «Сатоші Накамото» у соцмережі Х (Twitter) належить Енді Роу, який є близьким другом Крейга Райта. Про це повідомляє Cryptonomist.

Було знайдено повідомлення Роу від 2018 року, де він зізнавався у веденні акаунту та доданні цитат справжнього Сатоші. Саме цей акаунт і був реактивований напередодні з анонсами нової важливої інформації, що не увійшла у White Paper.

Більшість біткоїнерів сприймають це як шахрайство й цілеспрямоване введення в оману користувачів соцмережі. До того ж занепокоєння викликає те, що акаунт мав блакитну галочку (верифікацію), попри те, що не мав жодного відношення до винахідника Біткоїна.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Повідомлення від «Сатоші Накамото»

На сторінці в соцмережі X (Twitter) від акаунту «Сатоші Накамото» 2 жовтня з'явився перший запис за останні п'ять років. У ній автор публікації розмірковує про перспективи Біткоїна.

Фейковий Сатоші стверджував, що збирається вивчити недосліджені аспекти мережі Біткоїна, які раніше не були включені в White Рaper. На думку автора посту, зараз вдалий час, щоб екстраполювати їх та представити громадськості.

Хто такий Крейг Райт

Крейг Райт – австралійський підприємець і вчений, який стверджує, що саме він створив Біткоїн під псевдонімом Сатоші Накамото. Більшість біткоїнерів вважають такі твердження безпідставними. Райт вже програв декілька судових справ. Цього місяця ексколега Райта та колишній генеральний директор nChain Group Крістен Агер-Ханссен зазначив, що не вважає його Сатоші.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023