Чому Елізабет Уоррен упереджено ставиться до інновацій

Чому Елізабет Уоррен упереджено ставиться до інновацій

Сенаторка Елізабет Уоррен, перебільшуючи роль Біткоїна у незаконній діяльності, продемонструвала необхідність у просвітленні політиків.

Сенаторка Елізабет Уоррен висловила занепокоєння щодо використання криптовалют в незаконній діяльності, а саме у зв'язку з кризою фентанілу та опіоїдів у Сполучених Штатах. На нещодавніх слуханнях у Банківському комітеті Сенату вона процитувала звіт аналітичної компанії Elliptic щодо блокчейну, в якому зазначається, що цифрові валюти, зокрема біткоїн, використовуються для фінансування торгівлі фентанілом у Китаї. Але це явне спотворення фактів та навмисне ігнорування понять у логіці.

Будь-яку технологію можна використовувати на благо чи на шкоду, але ми несемо відповідальність за усунення та пом'якшення будь-якого потенційного неправомірного використання. Частка незаконних транзакцій із цифровими активами насправді досить мала порівняно із загальним обсягом транзакцій.

За даними Chainalysis, незаконні транзакції становили лише 0,15% усіх криптовалютних транзакцій у 2021 році порівняно з 0,62% у 2020 році. Для порівняння, за даними ООН, щорічно відмивання грошей становить від 2 до 5% світового ВВП. Крім того, у звіті Chainalysis стверджується, що прозорість блокчейн-технології дозволяє краще аналізувати та відстежувати незаконну діяльність порівняно з традиційними фінансовими системами.

Таким чином, хоча ми, безумовно, повинні прагнути зменшити обсяг незаконної діяльності, яку підживлюють криптовалюти, важливо пам'ятати, що незаконна діяльність пов'язана не тільки з криптовалютами. Ось що говорить колишній виконувач обов'язків директора ЦРУ Майкл Морелл у своєму звіті:

«Широкі узагальнення щодо використання Біткоїна у незаконних фінансах значно перебільшені. Блокчейн-реєстр, в який записуються Біткоїн-транзакції, є недостатньо популярним криміналістичним інструментом, який може ширше використовуватися правоохоронними органами та розвідувальною спільнотою для виявлення та припинення незаконних дій. Простіше кажучи, аналіз блокчейну – це дуже ефективний інструмент боротьби зі злочинністю та збору розвідданих».

Зусилля сенаторки Уоррен, спрямовані на посилення громадської безпеки, заслуговують на повагу, але ми також повинні говорити правду, особливо коли впливові виборні посадові особи маніпулюють статистикою в політичних цілях. Припущення, що біткоїн та криптовалюти насамперед є інструментами незаконної торгівлі, є абсолютно невірним. Це спотворення інформації, яке використовується як пропаганда для більш жорсткого регулювання та потенційного порушення свобод, що надаються цими децентралізованими системами.

Навіщо атакувати біткоїн?

Такі неправильні уявлення про біткоїн та цифрові активи свідчать про відсутність в уряду розуміння цих інноваційних технологій. Це викликає занепокоєння, коли такі неправильні тлумачення використовуються для виправдання спроб обмежити свободи, які надають ці системи. Одним словом, це навмисне перекручування характеристик нової технології, яка потенційно може розширити права та можливості окремих осіб та децентралізувати владу урядів.

Всі уряди протягом історії зловживали своїми повноваженнями щодо карбування монет і сеньйоражу, тому інструмент вільного ринку, який загрожує цій системі, явно стає мішенню. Такі політичні діячі, як сенаторка Уоррен, виступають зі зловісними попередженнями про використання криптовалют у незаконних транзакціях, закликаючи до суворішого регулювання сектору. Ці заяви є спробами використати ситуацію для просування антидецентралізованої та антиінноваційної програми, що призводить до посилення державного контролю та обмеження свобод людей.

Натомість наша місія має полягати в тому, щоб сприяти розумінню та прийняттю цієї інноваційної технології, підкреслюючи трансформаційний потенціал та невіднятні свободи, які може надати Біткоїн. Ми повинні відстоювати право на свободу та недоторканність приватного життя, які захищають ці децентралізовані системи. Таким чином, ми не можемо не наголосити на важливості інформування наших законодавців про біткоїн та цифрові активи. Правильне розуміння є ключем до розробки справедливого та ефективного регулювання, яке захищає споживачів без придушення інновацій. Ми, як члени Біткоїн-спільноти, несемо відповідальність за те, щоб наші голоси були почуті, наші технології були зрозумілі, а наші права захищені.

Це гостьовий пост Лі Братчера, президента Техаської ради з блокчейну, та Марка Шута, директора з адміністративних питань Техаської ради з блокчейну. Висловлені думки є власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024