У Варшаві відбувся Біткоїн-кінофестиваль

У Варшаві відбувся Біткоїн-кінофестиваль

Під час івенту, що тривав два дні, було показано вісім фільмів, присвячених Біткоїну.

У Варшаві (Польща) з 24 до 26 березня пройшов перший кінофестиваль, присвячений фільмам про Біткоїн – Bitcoin FilmFest. Про це повідомляється на його офіційному сайті.

У Варшаві відбувся Біткоїн-кінофестиваль
Місце проведення фестивалю, кінотеатр Kinoteka. Джерело: Twitter

Протягом двох днів гості фестивалю змогли подивитися вісім художніх та документальних фільмів, серед яких були «Таємниця Сатоші» («Satoshi mystery») та «Вікенд капіталізму» («Weekend of capitalism»).

Також була представлена картина, знята у Сальвадорі, «Зв'язати, щоб розірвати зв'язок» («Bond to Unbind»), та фільм «Людина Б» («The Human B») – розповідь про вплив біткоїна на життя людей.

Як з'явилася ідея Біткоїн-кінофестивалю

Співзасновник Bitcoin FilmFest П'єр Корбін розповів, що він разом з Томеком Колодзейчуком організували фестиваль, зокрема тому, що Біткоїн «став дуже популярним тут, у Польщі, серед українців, які приїжджають сюди через війну».

На початку війни пожертви в біткоїнах різко зросли, і люди на місцях почали більше використовувати цей децентралізований інструмент. «Human Rights Foundation

допомогла українцям перевести свої статки в біткоїни, перетнути кордон тут, у Польщі, а потім провести їх через процес повернення грошей з біткоїн-банкоматів, тому що Польща є країною в Європі з найбільшою їх кількістю», – каже Корбін.

Корбін зазначив, що важливо обирати правильні фільми, які розповідають правильні історії. Саме тоді «люди зрозуміють біткоїн під тим кутом, під яким ми хочемо, щоб вони його зрозуміли».

Наразі організатори Біткоїн-кінофестивалю розмірковують над тим, чи змінювати місце проведення фестивалю у 2024 році, чи залишити його у Варшаві.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Новий фільм про Біткоїн

У серпні 2022 року режисер Крістофер Каннуччіарі та компанія White Paper Films оголосили про початок зйомок фільму «Я не Сатоші».

Він планує торкнутися деяких відомих теорій щодо особистості творця цифрового золота. У фільмі також розкажуть, чому деякі учасники спільноти вважають, що таємниця Накамото має залишитись нерозгаданою.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023