Про Сатоші Накамото знімуть фільм

Про Сатоші Накамото знімуть фільм

Через 13 років після створення Біткоїна, питання «Хто ж його творець?» все ще актуальне.

Компанія White Paper Films спільно з режисером Крістофером Каннуччіарі розпочали роботу над повнометражним документальним фільмом «Я не Сатоші». Про це пише Decrypt.

«Експерти й свідки допоможуть нам зрозуміти події, що передували зникненню Сатоші та сталися потім. Наша мета – розповісти цю історію до того, як вона перетвориться на міф», – розповів режисер.

Він планує торкнутися деяких теорій щодо особистості творця Біткоїна. У фільмі також розкажуть, чому деякі учасники спільноти вважають, що таємниця Сатоші Накамото має залишитись нерозгаданою.

Каннуччіарі – режисер документального фільму «Ставка на біткоїн», що розповідає про становлення Біткоїна та ентузіастів, які стоять за початковим розвитком мережі.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші фільми про Сатоші Накамото

Це не перша спроба зняти фільм про творця Біткоїна. Два роки тому кінокомпанія Substantial Films заявила, що знімає кінострічку про Сатоші Накамото під назвою «Decrypted» у жанрі «чорної комедії».

Згідно з описом на IMDB, фільм класифікується як комедія, його сценарист Мік Сендс, а режисер Том Сендс.

«Скандальна і провокаційна чорна комедія про команду Агентства національної безпеки США, яка викрадає творця Біткоїна Сатоші Накамото і намагається отримати від нього інформацію, необхідну для знищення криптовалют», - описується стрічка.

Роль Сатоші Накамото дісталася Акі Котабе, а фільмуванням почала займатися Substantial Films, невелика незалежна кінокомпанія, що базується у Великій Британії. Проте зі зніманням виникли проблеми через пандемію коронавірусу.

Коли зник творець Біткоїна

12 грудня 2010 року творець Біткоїна, відомий під псевдонімом Сатоші Накамото, залишив свій останній запис на форумі BitcoinTalk. З того часу в мережі він ніколи більше з'являвся.

Останній пост Накамото був присвячений проблемі DoS-атак на мережу Біткоїна: «Щодо DoS доведеться зробити ще багато, але до того як поринути у складніші питання та у разі, якщо це буде потрібно, я роблю швидку збірку… це версія 0.3.19», – написав тоді він.

Сатоші зазначив, що раніше він разом із Гевіном Андресеном чітко давав зрозуміти, що ПЗ Біткоіна не може вважатися стійким до DoS-атаків.

«Це одне з покращень, але способів атаки [на мережу], як і раніше, набагато більше, ніж я можу порахувати», – додав Сатоші Накамото, описавши технічні деталі апгрейду.

Відійшовши від проєкту, Сатоші Накамото передав управління Гевіну Андресену, колишньому розробнику програмного забезпечення для 3D графіки.

Хто стоїть за псевдонімом Сатоші Накамото, як і раніше, невідомо. Це може бути як окремий розробник, так і група людей.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024