Про Сатоші Накамото знімуть фільм

Про Сатоші Накамото знімуть фільм

Через 13 років після створення Біткоїна, питання «Хто ж його творець?» все ще актуальне.

Компанія White Paper Films спільно з режисером Крістофером Каннуччіарі розпочали роботу над повнометражним документальним фільмом «Я не Сатоші». Про це пише Decrypt.

«Експерти й свідки допоможуть нам зрозуміти події, що передували зникненню Сатоші та сталися потім. Наша мета – розповісти цю історію до того, як вона перетвориться на міф», – розповів режисер.

Він планує торкнутися деяких теорій щодо особистості творця Біткоїна. У фільмі також розкажуть, чому деякі учасники спільноти вважають, що таємниця Сатоші Накамото має залишитись нерозгаданою.

Каннуччіарі – режисер документального фільму «Ставка на біткоїн», що розповідає про становлення Біткоїна та ентузіастів, які стоять за початковим розвитком мережі.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші фільми про Сатоші Накамото

Це не перша спроба зняти фільм про творця Біткоїна. Два роки тому кінокомпанія Substantial Films заявила, що знімає кінострічку про Сатоші Накамото під назвою «Decrypted» у жанрі «чорної комедії».

Згідно з описом на IMDB, фільм класифікується як комедія, його сценарист Мік Сендс, а режисер Том Сендс.

«Скандальна і провокаційна чорна комедія про команду Агентства національної безпеки США, яка викрадає творця Біткоїна Сатоші Накамото і намагається отримати від нього інформацію, необхідну для знищення криптовалют», - описується стрічка.

Роль Сатоші Накамото дісталася Акі Котабе, а фільмуванням почала займатися Substantial Films, невелика незалежна кінокомпанія, що базується у Великій Британії. Проте зі зніманням виникли проблеми через пандемію коронавірусу.

Коли зник творець Біткоїна

12 грудня 2010 року творець Біткоїна, відомий під псевдонімом Сатоші Накамото, залишив свій останній запис на форумі BitcoinTalk. З того часу в мережі він ніколи більше з'являвся.

Останній пост Накамото був присвячений проблемі DoS-атак на мережу Біткоїна: «Щодо DoS доведеться зробити ще багато, але до того як поринути у складніші питання та у разі, якщо це буде потрібно, я роблю швидку збірку… це версія 0.3.19», – написав тоді він.

Сатоші зазначив, що раніше він разом із Гевіном Андресеном чітко давав зрозуміти, що ПЗ Біткоіна не може вважатися стійким до DoS-атаків.

«Це одне з покращень, але способів атаки [на мережу], як і раніше, набагато більше, ніж я можу порахувати», – додав Сатоші Накамото, описавши технічні деталі апгрейду.

Відійшовши від проєкту, Сатоші Накамото передав управління Гевіну Андресену, колишньому розробнику програмного забезпечення для 3D графіки.

Хто стоїть за псевдонімом Сатоші Накамото, як і раніше, невідомо. Це може бути як окремий розробник, так і група людей.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023