У 2023 році Біткоїн увійде в стадію «а потім вони борються з тобою»

У 2023 році Біткоїн увійде в стадію «а потім вони борються з тобою»

Оскільки спіраль макроекономічного боргу вийде з-під контролю у 2023 році, біткоїнерам слід підготуватися до посилення боротьби.

«Спочатку вони тебе не помічають, потім сміються над тобою, потім борються з тобою. А потім ти перемагаєш», – Приписується Махатмі Ґанді.

На момент написання цієї статті Сенат США представив Закон про боротьбу з відмиванням грошей у сфері цифрових активів від 2022 року. Законопроєкт містить багато загрозливих аспектів, таких як закони про KYC для гаманців із самостійним зберіганням та вимоги ліцензування грошових переказів.

Цей законопроєкт також з'явився слідом за недавнім висловлюванням Європейського центрального банку (ЄЦБ) про те, що Біткоїн перебуває на «штучному останньому подиху перед тим, як стати неактуальним». Приблизно через тиждень офіційний представник банку оголосив, що розглядає можливість заборони Біткоїна та криптовалют, щоб зменшити шкоду навколишньому середовищу.

Але в міру того, як енергетична криза в Європі поглиблюється, чи не здається вам, що європейські регуляторні органи мають більші проблеми, такі як збільшення використання вугільної енергії в Німеччині? Чи, можливо, політики та чиновники починають розуміти Біткоїн і те, як він схиляє шальки терезів влади? Хоча… напевно, ні.

Нижче наведено тред Level39 зі свідченнями під час нещодавніх слухань у Банківському комітеті Сенату.

Я думаю, що це лише початок стадії «потім вони борються з тобою», і у 2023 році все буде лише гірше. Будьте пильні цього року. Хоча заборону і багато правил було б неможливо забезпечити на практиці, що виглядало б комічно, вони послужили б значною перешкодою для поширення. Я був би насторожі (для цього можна використовувати Біткоїн-Твіттер), щоб бути в курсі ситуацій, на які можуть вплинути заклики до обраних урядом представників, як це сталося із законопроєктом про інфраструктуру у 2021 році.

Боргова спіраль продовжує крутитися…

Я вважаю, що, на щастя, дедалі більше людей почнуть прокидатися й усвідомлювати, наскільки насправді погана ситуація. Річ у тім, що зараз стає досить важко це приховати.

У 2023 році Біткоїн увійде в стадію «а потім вони борються з тобою»
Основні баланси центральних банків

Наведена вище діаграма, по суті, є моєю новою улюбленою картинкою. Коли останнім часом люди питають мене про Біткоїн, все, що я роблю, це показую їм цей графік, і вони досить швидко розуміють масштаби створення грошей під час COVID-19 у 2020 році. Чого вони поки що не зовсім розуміють, так це того, що це продовжуватиметься, і, ймовірно, дедалі більшими темпами та інтервалами.

Прогнозується, що у 2023 році федеральний уряд США зіткнеться з дефіцитом у розмірі 1 трильйона доларів (це 12 нулів на хвилину). Навіть якщо уряд США зупинить всі військові витрати та ліквідує прогнозований бюджет Міністерства оборони у розмірі 800 мільярдів доларів, прогнозується, що у 2023 році бюджет все одно працюватиме зі збитками. Але вся особливість у тому, що дефіцит, ймовірно, буде набагато вищим, а це означає, що доведеться випустити більше боргових зобов'язань, і це в період підвищення процентних ставок через затягування пасків Федеральною резервною системою.

У 2023 році Біткоїн увійде в стадію «а потім вони борються з тобою»
Джерело: dailysignal.com

Бюджетне управління Конгресу прогнозує, що негативне зростання ВВП приблизно таке ж ймовірне, як і нижче, ніж очікувалося, позитивне зростання. Додамо сюди очікуване зростання безробіття, і маємо подвійний фінансовий удар. По-перше, безробіття і негативне зростання ВВП передбачають менші податкові надходження до федерального уряду, що означає потенційно більший дефіцит, тобто більший борг. Не забуваймо про той факт, що борг випускається за значно вищою ставкою, і отримуємо складові для боргової спіралі, яка прискорюється.

Навіть якщо все піде за планом, дефіцит у трильйон доларів, безумовно, не привід для радості. Думаю, цифри говорять самі за себе. Люди, з якими я працюю та дружу, справді починають помічати це і турбуватися; люди, котрі ніколи раніше не цікавилися економікою.

І коли все полетить до біса, закладаюся, що втрутиться ФРС і почне друкувати більше грошей. Додати трильйон чи близько того доларів до боргу під 5% річних? Я не думаю, що це станеться. Б'юся об заклад, процентні ставки не будуть набагато вищими протягом тривалого часу. Третє кількісне пом'якшення (QE3) мертве. Хай живе нескінченність кількісного пом'якшення!

У 2023 році Біткоїн увійде в стадію «а потім вони борються з тобою»
Джерело: TBL Substack

Так вийшло, що коли я писав цю статтю, я отримав подану вище статтю електронною поштою від Bitcoin Layer. Схоже, вони зі мною згодні. Ставки не можуть підвищити більше, ніж це було зроблено. Вони збилися зі шляху.

Біткоїн відроджує дух першопроходців

Колись у місці під назвою Америка люди брали на себе відповідальність за свої дії, вирушаючи у пошуках пригод та можливостей на Захід. Назва команди Оклахома Сунерс походить з часів земельної лихоманки в Оклахомі 1889, коли майже 50 000 американців вишикувалися в чергу на краю «неприсвоєних земель», претендуючи на свої частки в неосвоєних диких землях, які стали Оклахомою.

Як і в 19 столітті, Біткоїн – це і командний вид спорту, і перегони. Це перегони в тому сенсі, що якщо ви не візьмете на себе відповідальність за свою частку в кіберпросторі раніше за когось іншого, ви, можливо, пропустите можливість всього життя. Це командний вид спорту в тому сенсі, що успішне впровадження Біткоїна у ваше життя, швидше за все, вимагатиме певної допомоги від інших.

Скільки відео BTC Sessions ви переглянули, перш ніж налаштувати свій перший апаратний гаманець? Як довго після цього ви фактично відправляли будь-які UTXO на свою адресу самостійного зберігання? Скільки часу пройшло, перш ніж ви дізналися, що таке UTXO?

Біткоїн – це новий рубіж, оцифрування неприсвоєних земель на старому американському Заході. Ця подорож повна небезпек та пасток, але нагородою є можливість, яку ми, швидше за все, більше ніколи не побачимо за життя. Так, кожен отримує біткоїн за тією ціною, на яку заслуговує, але це не означає, що ви не можете допомогти їм прискорити процес навчання.

Нехай 2023-й стане роком, коли ми спустошимо біржі; перевіримо їх на наявність паперових біткоїнів заставши їх зненацька. Я закликаю вас відчути дух першопроходців, щоб допомогти цьому статися; щоб допомогти вашим друзям та сім'ї зрозуміти цей феномен та можливість. Щоб допомогти їм перейти на самостійне зберігання та зберегти свій капітал суверенним чином. Допоможіть привести коня до води, так би мовити. Ви не можете врятувати всіх, але ви можете принаймні спробувати допомогти їм побачити, що насувається, і заявити про свої права у новому Дикому Заході у кіберпросторі.

Це гостьовий пост Міккі Косса, випускника Вест-Пойнта зі ступенем у галузі економіки. Він провів чотири роки у піхоті, перш ніж перейти у фінансовий корпус. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Кожен четвертий американець володіє біткоїнами Кожен четвертий американець володіє біткоїнами Дослідження Unchained свідчить про приголомшливе зростання володіння BTC серед американських інвесторів, при цьому у 2024 році визначальними будуть ясність регулювання та економічні фактори. Нік Хоффман 03 грудня 2023
Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Есперанто був спробою створити нову мову, якою могли б спілкуватися люди в усьому світі, але його так і не прийняли. Чи спіткає Біткоїн така сама доля? Пол Фокс 03 грудня 2023
Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Чи є прийняття Біткоїна державою чимось позитивним? Чи це поступово зруйнує ті властивості, які ми вважаємо цінними у Біткоїні? Майкл Матулеф 02 грудня 2023