Від прогнозу до реальності: як Біткоїн переможе у 2023 році

Від прогнозу до реальності: як Біткоїн переможе у 2023 році

Я передбачив, що Біткоїн зіткнеться з атаками в період з 2018 по 2023 рік, після чого розпочнеться період справжньої перемоги.

У 2020 році я передбачив, що Біткоїн зіткнеться з атаками в період з 2018 до 2023 року, але до кінця цього періоду стане успішним. Хоча я не пророк, мені було ясно, що це буде критичним часом для Біткоїна. Коли настав ведмежий ринок, ми побачили «очищення» його екосистеми та можливість переорієнтуватися на її основну місію грошової свободи.

Сніговий клубок почав рости в розпал липня з банкрутством Celsius, що стало першою ознакою того, що екосистема, яку ми будували, нездорова. Той факт, що ми використовували децентралізовану валюту для відображення централізованої фінансової системи, не відповідав баченню Біткоїна.

Це ще раз підкреслило існування двох альтернативних і розбіжних реальностей для Біткоїна: «справжній» Біткоїн, який підіймається з дна і фокусується на цінності, яку він може принести світу, і «регульований» Біткоїн, який орієнтований на ціну і прихильний до систем регулювання та прийняття за допомогою спекуляцій.

Я продав Coinfloor у 2021 році, тому що зрозумів, що біржі, подібні до нашої, надто часто прагнули утримувати своїх користувачів у пастці регульованого Біткоїна. До кінця 2022 року, негативні наслідки цього були болісно продемонстровані крахом FTX, втручанням регуляторів та втратами, яких зазнали стільки невинних людей.

З іншого боку, справжній Біткоїн процвітає на Глобальному Півдні та в пострадянських регіонах, де інновації кидають виклик наративу про те, що Біткоїн не має хороших варіантів використання. Наприклад, з'являється новий вид прикордонних міст, де поєднується відновлювана енергія, майнінг біткоїнів, підключення до інтернету та безпечне заощадження. Як я давно підозрював, реальне прийняття Біткоїна може виходити тільки від людей, і Fedimint та Fedi прагнуть відіграти ключову роль у досягненні гіпербіткоїнізації. Світ зазнає на собі найпримітивнішої форми захисту – об'єднаних людей – перетворену та посилену за допомогою провідних технологій.

У найближчі роки спільноти відіграватимуть вирішальну роль у визначенні шляху для Біткоїна. Біткоїнери вже розширюють можливості спільнот по всьому світу, але дуже важливо, щоб наша глобальна спільнота також залишалася об'єднаною для перемоги у цій битві. Як я і передбачав у своєму пості 2020 року, ми обов'язково досягнемо успіху у цьому починанні, і тому я як ніколи переконаний, що Біткоїн переможе у 2023 році.

Це гостьовий пост Обі Нвосу, генерального директора Fedi та члена ради директорів ₿trust. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024
Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Нова політика розкриття вразливостей у Bitcoin Core Розробники програмного забезпечення Біткоїна працюють над покращенням взаємодії з питань безпеки. Bitcoin Magazine 10 липня 2024