Розкол біткоїна

Розкол біткоїна

FTX – це найкращий привід, запланований чи ні, для подальшого контролю біткоїн-операцій та позбавлення можливості самостійного зберігання та справжнього володіння.

Катастрофічний крах FTX широко висвітлюється разом із поточними подіями та попереджувальними знаками з минулого. Чи вплине це на біткоїн найближчими роками? Мене не хвилюють шиткоїн-казино, оскільки більшість із них, ймовірно, регулюватимуться як біржі цінних паперів або будуть закриті через відверте шахрайство чи неплатоспроможність. Це майже факт. Але як щодо біткоїна?

Давайте заради забави поміркуємо про вплив FTX на майбутнє біткоїнів.

Використання біткоїнів буде поділено – спершу поступово, а потім раптово. Біткоїн знаходиться у розробці з моменту створення генезис-блоку 3 січня 2009 року. Він буде використовуватися двома способами: як товар на чорному ринку або як паперовий біткоїн на біржах, що регулюються. Це майбутнє майже завжди було передбачуваним, але незабаром розподіл стане чіткішим. Що я маю на увазі?

Регулятори будуть регулювати; це те, що вони роблять. Біткоїн не можна регулювати, але кастодіальні рампи, такі як біржі, брокери та кредитори, можна, і вони будуть атаковані. Самостійне зберігання, швидше за все, регулюватиметься поза ринком для більшості покупців. Буде дуже складно купити біткоїн і взяти його під повне зберігання на цих майданчиках – можливо, майже неможливо. Цей день незабаром настане.

Скоріше, анонімний читачу! Ти ще маєш час до закриття в'їздів, але скільки? Три роки чи пів року? Терміни незрозумілі. Незабаром буде неможливо купити біткоїн на біржі та перевести цей біткоїн на зберігання, де ви тримаєте свої власні ключі. Більшості кастодіальних організацій, які є довіреними третіми сторонами, заборонено дозволяти користувачам знімати кошти під прикриттям дотримання нормативних вимог та захисту прав споживачів. Ви купите паперовий біткоїн, також відомий як фальшивий біткоїн: це боргові розписки, щоб отримати штучну залежність від ціни біткоїна. Ви не зможете запросити цю боргову розписку та погасити її. Хочете тримати біткоїн з ключами, які ви контролюєте? Забудьте про це, бо це буде дуже тяжко. Небагато бірж нададуть користувачам можливість самостійного зберігання, і ще менше бірж боротимуться за право фінансового суверенітету. Все, що вони будуть робити, це продавати паперовий біткоїн або припинять роботу більшості бізнесів.

З одного боку, люди купуватимуть боргові розписки на біткоїн у зберігачів, без повної інформації KYC (знай свого клієнта), автоматичної податкової звітності та нульової конфіденційності. Біткоїн використовуватиметься як базовий актив глобальної мережі фінансового спостереження, подібної якій ми ще не бачили. Регульовані компанії сформують мережу відповідності поверх Біткоїна і не дозволять вам тримати те, що могло б бути по-справжньому вашим. Можливо, вони навіть перетворять його на цифрову валюту центрального банку (CBDC), щоб захистити вас від волатильності біткоїнів. Ви купите паперовий біткоїн і будете щасливі.

З іншого боку, біткоїн процвітатиме як інструмент, яким він завжди має бути: гроші чорного ринку. Це стане початком нової ери для біткоїнерів, у яких немає фіата, тобто для біткоїнерів, які управляють повними вузлами, мають повну конфіденційність і платять в одноранговій мережі за речі своїми важко заробленими сатоші. CoinJoins стане нормою для більшості користувачів, які будуть ділитися тільки тим, що вони хочуть, з тими, з ким вони хочуть, щоб захистити свою особисту інформацію від спостереження з боку компаній, які займаються аналізом ланцюжків. Одні назвуть це економікою замкнутого циклу, інші – чорним ринком. Він працюватиме на 100% у мережах довіри. Біткоїн купуватиметься без KYC між одноранговими вузлами, з використанням готівкових або банківських переказів, де це можливо. Це буде невеликий ковток свіжого повітря в епоху цифрового стеження, і він триватиме доти, доки решта фальшивої мережі Біткоїна, задушена регулюванням, у результаті не впаде під власною вагою через величезну кількість часткових резервів. Біткоїну вдасться звільнитися від будь-якого державного втручання та фінансових паразитів, але цей шлях буде довгим та звивистим.

А доти ціна біткоїна може бути сильно придушена протягом багатьох років, а самоконтроль буде демонізовано за допомогою величезних штрафів і спонсорованих урядом залякувань, подібних до Виконавчого указу 6102. Ти готовий, читачу? Не пропустіть цей момент. Це ваш шанс реабілітуватися та вибрати те, що підходить вам та вашій родині. А поки що: тік-ток, наступний блок.

Це гостьовий пост Тібо Марешаля, творця кастодіального провайдера біткоїнів Knox. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024