Біткоїн допомагає користувачам уникнути наслідків краху FTX

Біткоїн допомагає користувачам уникнути наслідків краху FTX

Відкритий лист друзям і членам сім'ї, які турбуються про майбутнє біткоїнів через методи ведення бізнесу з використанням фіату і крах FTX.

Дорогі друзі та сім'я,

Я хочу, щоб ви зрозуміли, що проблеми FTX пов'язані з фіатом, а не з Біткоїном. Біткоїн не постраждав, окрім курсу обміну до фіатної валюти. На ціну біткоїна впливає тиск на ці біржі та фонди з метою продажу активів. Біткоїн – один із найбільш ліквідних активів; його легко продати одразу, коли вам потрібно. Приблизно кожні 10 хвилин з'являється новий блок. Біткоїн продовжує працювати без змін.

Біржа FTX займалася грошима, відмиванням грошей (?), захопленням влади, корупцією, спробами отримати регулювання США, яке було вигідне лише тим, хто був найближче до грошового друкарського верстата. Весь цей час звичайні люди ганялися за більшим порожнім фіатним прибутком.

Ми не зможемо створити кращий світ, поки не перестанемо гнатися за прибутком, заснованому на доларах, і натомість почнемо економити та планувати своє майбутнє. Не знаю, як ви, а я хочу побудувати кращий світ для майбутнього своїх дітей та онуків. Я не згодна лишити його у такому вигляді для них.

Усі ці біржі – карткові будиночки. Багато з них впадуть. Хоча криптовалютних бірж стане більше, я маю на увазі все, що стосується фіату: банки та хедж-фонди, пенсії, накопичувальні плани 401(k), фіатні компанії тощо. У мене немає магічної кулі, але я бачила майбутнє. Якщо вірити у побачене, то біткоїн переможе. Я вірю в це. Що ж, подивимося.

Я також провела останні п'ять років і тисячі годин – ймовірно, вже понад 10 000 годин – вивчаючи гроші, фінансову систему, торгівлю, валюти, Федеральну резервну систему, центральні банки, криптовалюту, Біткоїн та кращу економіку, ніж нам викладали у школі – Кейнс був жахливий.

Хоча це може дратувати, я так багато говорю про це, тому що бачу, що відбувається, і хочу допомогти своїм друзям та сім'ї. Наша грошова та фінансова система була спеціально створена складною та заплутаною. Вони не хочуть, щоб люди її розуміли, бо якби це сталося, то вони підняли б бунт. Ось чому маленьку людину постійно дурять. Так було задумано.

Ця грошова система не є стійкою і зазнає невдачі. Ми побачимо, як це станеться за нашого життя. Це відбувається прямо зараз.

Є й інший спосіб: купувати, зберігати та використовувати біткоїни. Будьте власним банком. Жодних посередників, тільки ви та ваші гроші. Використовуйте систему, яка була розроблена для звільнення людей, а не для їхнього поневолення. Свій «голос» я віддаю своїм грошам. Я голосую за те, щоб позбавитися цих фіатних ланцюгів і похмурих систем і стати вільною, суверенною істотою. Я використовую біткоїн.

Ви теж повинні.

Це гостьовий пост Хізер Евердін, матері, біткоїнера та довічної учениці. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Майбутнє енергетики: Біткоїн-майнінг Майбутнє енергетики: Біткоїн-майнінг Якщо споживання доступної енергії безпосередньо пов’язане зі зростанням ВВП, Біткоїн-майнінг є тим самим ідеальним компонентом, який допоможе нашим енергетичним мережам та економіці. Майк Хобарт 01 жовтня 2023
Енергія та ВВП: для зростання необхідне споживання Енергія та ВВП: для зростання необхідне споживання Збільшення доступності енергії для виробництва недостатньо для стимулювання зростання ВВП: енергія повинна фактично споживатися та використовуватися. Майк Хобарт 01 жовтня 2023
Як Біткоїн бореться з махінаціями на президентських виборах у Гватемалі Як Біткоїн бореться з махінаціями на президентських виборах у Гватемалі Верховний виборний орган Гватемали використовує часові мітки блокчейну Біткоїна для виявлення спроб фальсифікацій на президентських виборах у країні. Namcios 01 жовтня 2023