Подумайте, перш ніж продавати свої біткоїни

Подумайте, перш ніж продавати свої біткоїни

Весь світ перебуває у розпалі фінансового лиха, якого не бачили більшість із живих нині людей. Чи є середина ведмежого ринку тією порою, щоб продавати біткоїни?

Останні кілька місяців були не найкращими для ціни біткоїна. Біткоїн продовжує падати в діапазоні від 19 000 до 24 000 доларів, і цьому не видно кінця. Ведмежі ринки – це періоди, коли ваші переконання будуть піддані серйозному випробуванню. Люди, які є новачками у сфері біткоїна, можуть подумати, що економічні збитки занадто великі, і спустити усе, щоб зменшити свої втрати. Інші побачать, що ціна біткоїна перебуває в спаді, і приймуть рішення не купувати.

Досвідчений ходлер побачить у цьому чудову можливість купити якомога більше біткоїнів, оскільки розуміє, що біткоїн надзвичайно недооцінений.

Моє запитання до тих, хто планує продати свої біткоїни під час цього ведмежого ринку: що ви отримуєте натомість?

Обмін біткоїнів на долари може здатися гарною ідеєю в короткостроковій перспективі, оскільки Федеральна резервна система продовжує підвищувати процентні ставки для боротьби з інфляцією, яку сама ж у першу чергу спричинила.

Джерело: pinterest.com
Джерело: pinterest.com

Не рубайте гілку на якій сидите. Долар завжди знецінюватиметься в довгостроковій перспективі незалежно від того, що буде говорити чи робити Федеральна резервна система. Знецінення долара – це перевага біткоїна, а не помилка.

Що видається кращим для вас і вашої родини? Тримати актив, який збільшиться у 100 разів протягом наступних кількох десятиліть, або щось, що за задумом втратить майже 100% своєї вартості?

Скільки часу залишилося до краху долара?

Ніхто не знає, як довго долар США може залишатися світовою резервною валютою, але одне можна сказати напевне: йому лишилося недовго. Політики з обох боків зловживали надзвичайною роллю США в глобальній економічній системі, щоб друкувати гроші, які кожна країна використовувала для торгівлі. Наскільки дурним треба бути, щоб запороти щось подібне?

Замість того, щоб бути хорошими фінансовими керівниками, політики використовували позицію долара як світової резервної валюти, щоб накопичувати непосильні борги, які ніколи не будуть повернуті. Такі права, як соціальне страхування та медичне забезпечення, є основними рушійними силами нашого дедалі більшого державного боргу і будуть лише погіршуватися в міру того, як бебі-бумери старіють. Ці програми існують лише тому, що долар є світовою резервною валютою. У США співвідношення до ВВП становить приголомшливі 127%. Така сума боргу не може продовжувати існувати вічно. Якщо взяти до уваги вищі процентні ставки за короткостроковими борговими зобов’язаннями, які уряду доведеться пролонгувати, то починаєш розуміти, у якій жахливій ситуації ми перебуваємо.

Джерело: fiscaldata.treasury.gov
Джерело: fiscaldata.treasury.gov

Єдиний вихід для уряду – знову почати тягнути час й запустити друкарський верстат. Що відбувається, коли інфляція досягає 40-річного максимуму, коли спрацьовує грошовий принтер? Вищі показники інфляції.

США знаходяться на початку боргової спіралі, яка завершиться тим, що долар стане таким же нічого не вартим, як і інші фіатні валюти в минулому. Може пройти п’ять, 10 чи 15 років, перш ніж люди повністю втратять віру в долар, але до цього вже йде і це підійде до розв’язки протягом нашого життя.

Демократична та республіканська партії не бажають згортати програми виплати допомоги, перш ніж вони зруйнують баланс уряду, оскільки бояться, що за них не проголосують.

Вони готові ризикнути повним банкрутством Америки, бо не хочуть втратити владу. Ось наскільки сильний вплив грошового принтера на пересічного політика.

Накопичуйте, поки є можливість

Цей ведмежий ринок може стати останнім разом, коли ви можете накопичити значну кількість біткоїнів, перш ніж загал помітить, що щось не так і кинеться у рятувальний човен біткоїнів. Якщо у вас є вільний грошовий ресурс, то вклавши його частину в біткоїни, ви гарантуєте, що ваше багатство буде захищено, коли все піде шкереберть.

Найкраще, що може зробити будь-який новачок в області Біткоїна, – це ознайомитися з основними ціннісними пропозиціями Біткоїна. Як тільки щось клацне, весь світ змінюється. З ваших очей наче спаде полуда, і ви бачите світ таким, яким він є: корумпованим, невмілим і жадібним.

Біткоїн відновлює порядок у хаотичному світі та надасть можливість зробити позитивні зміни для людства. Тож перш ніж обмінювати біткоїни на долари, усвідомте, від чого ви відмовляєтесь натомість. Ви все ще вважаєте, що це рівноцінна угода?

Це гостьова публікація Роберта Холла, творця контенту та власника малого бізнесу. Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Центробанкам доведеться адаптуватися до стандарту Біткоїна Центробанкам доведеться адаптуватися до стандарту Біткоїна Коли біткоїн стане світовою резервною валютою, центральні банки не зникнуть, але їм доведеться змінитися. Джонатан Гарнер 24 березня 2023
Комісарка CFTC про інновації, товари та хибні уявлення про регулювання біткоїна Комісарка CFTC про інновації, товари та хибні уявлення про регулювання біткоїна Комісарка CFTC Саммер Мерсіньєр обговорює неминучість інновацій та роз'яснює роль відомства в регулюванні біткоїна. Бекка Братчер 23 березня 2023
Втручання ФРС: програма термінового фінансування банків Втручання ФРС: програма термінового фінансування банків Баланс Федеральної резервної системи збільшився на $300 млрд за один тиждень, що викликало суперечки про те, чи можна кваліфікувати ці дії як кількісне пом'якшення. Сем Рул 23 березня 2023