Біткоїн дозволяє розкрити у собі генія

Біткоїн дозволяє розкрити у собі генія

Біткоїн дає змогу шукати скарби вроджених навичок, які роблять кожну людину унікальною.

Хітова рок-опера Pink Floyd 1979 року «Another Brick in the Wall» кинула виклик авторитаризму та жорсткості сучасної освіти.

«Нам не потрібна освіта. Нам не потрібен контроль думок... Учителю, дайте дітям спокій!»

Зображена в пісні дисфункція шкільної системи продовжує існувати й нині. У США державні школи регулюються та контролюються різними державними, місцевими та федеральними органами влади. Система освіти, яка фінансується коштом податків і фіатних грошей (оголошених указом, без внутрішньої цінності), ґрунтується на уявленні про студентів як про чистий лист – уявленні про те, що всі ми народжуємося без вроджених навичок, сильних сторін чи особистісних рис.

Через такі законодавчі ініціативи, як Єдині освітні державні стандарти (CCSS), ця філософія, яка заперечує вроджену унікальність кожної дитини, була включена в навчальну програму від дитячого садка і до дванадцятого класу. Приписані освітні стандарти однаково застосовуються до кожної дитини, з федеральним приписом, щоб усі школи щорічно тестували всіх дітей.

Бразильський педагог Пауло Фрейре розкритикував те, як у звичайних школах готують учнів до іспиту, назвавши це «банківською концепцією освіти», коли вчителі вкладають інформацію в уми учнів. Такий підхід до навчання нав'язує конформізм, одночасно пригнічуючи незалежність мислення та креативність учнів.

Тоді як централізована освітня система перетворює молодих людей на гвинтики в колесі державного апарату, альтернативна форма навчального середовища зараз виникає навколо біткоїна, найбільш твердих грошей, які коли-небудь створювали.

Створення грошей як процес відкриття

Вперше в історії біткоїн дозволив відокремити гроші від Держави. Завдяки своїй унікальній монетарній конструкції біткоїн також дозволяє відійти від банківської моделі освіти.

Біткоїн – це новий клас валюти, заснованої на активах. Він має внутрішню вартість із фіксованою пропозицією у 21 мільйон біткоїнів.

У випадку з Біткоїном створення грошей охоплює процес відкриття. У той час як фіатна грошова система створює гроші з повітря, сатоші з’являються завдяки діяльності, що називається майнінгом. Використовуючи теорію ігор, яка забезпечує справедливість, а також фіксований набір правил, комп’ютери по всьому світу беруть участь у процесі, який використовує хеш-функцію SHA-256 для створення нових монет.

Запалюючи дух гри та залучаючи людей до створення грошей, таємничий творець Біткоїна Сатоші Накамото відкрив новий навчальний простір, в який люди можуть увійти добровільно.

Багатство у 21 мільйон біткоїнів схоже на скарб, який повільно передається людству, чекаючи, коли його заберуть. Алгоритм консенсусу, відомий як Proof-of-Work, використовується для того, щоб кожній людині було легше брати участь у мережі для виявлення цього прихованого багатства. Завдяки спортивній поведінці в пошуках скарбів люди починають освоювати нові навички, розвивати здатність працювати в команді та спільно розв’язувати проблеми.

Нова економіка обдарувань

Біткоїн стимулює інновації та підприємництво. Нові робочі місця та створені можливості дозволяють нам мислити вільно, розвивати оригінальні ідеї та експериментувати з ними. Тут замість того, щоб відповідати критеріям, нав’язаним іншими, кожна людина може встановити власні стандарти успіху та прагнути відповідати їм за допомогою справжнього зворотного зв’язку від вільного ринку.

Зараз це створює нову форму економіки обдарувань, яка заохочує кожного з нас знаходити власні унікальні обдарування; таланти та здібності, з якими всі ми народжуємося. Це відновило оригінальне бачення освіти, що бере свій початок у латинському слові «educare», що означає виявити те, що є всередині нас; плекати нашу вроджену природу, вивільняючи внутрішній геній.

Біткоїн - це сенсей, який не користується владою. Замість вказівок від інструкторів протокол підтримує цілісність навчального середовища. Біткоїн вчить нас тому, що ми любимо те, що уміємо робити та для чого народжені. Мережа стимулює кожного з нас знаходити те, що ми любимо робити.

Нова економіка обдарувань, що виникає у зв’язку з Біткоїном, почала перетворювати роботу з безглуздої праці на покликання. Наче за закликом творця Біткоїна люди почали слідувати своєму серцю та йти шляхом, який веде до їх особистої величі.

Будівельні блоки для майбутнього

Інституціональна освіта, заперечуючи унікальність кожної людини, породила повсюдну убогість уяви. Це призвело до погіршення ситуації в нашому суспільстві, до створення боргової економіки, яка видобуває, а не виробляє, і до використання насильства для вирішення конфліктів, а не дипломатії та діалогу.

Вбудований дефіцит біткоїнів (фіксована грошова маса, випуск якої зменшується кожні чотири роки) гарантує зростання його вартості, таким чином створюючи потік достатку.

П’єр Рошар, віцепрезидент майнінгової компанії Research RiotBlockchain, розповів про те, як ці гроші, які не піддаються інфляції, можна використовувати для підвищення купівельної спроможності та залучення людей до благодійних пожертвувань:

Скориставшись мережевим ефектом додаткової купівельної спроможності, люди можуть почати інвестувати в себе, спрямовуючи свої ресурси, час і енергію згідно зі своїм оригінальним баченням.

В той час як фіатна економіка знаходиться в стані стагнації, зростає безробіття та скорочуються зарплати, Біткоїн-простір, достукуючись до нашого внутрішнього потенціалу, завжди набирає нових талантів. З появою нових видів економічної діяльності сучасна молодь має вибір відмовитися стати ще однією цеглиною у стіні, яка розділяє людство через ієрархію класів, рас та національностей, тим самим увічнюючи війну та економічну експлуатацію.

Тепер вони можуть почати використовувати уяву та активно займатися будівельними блоками власного проєкту для власного майбутнього.

Шлях до процвітання

На цьому шляху лідирує Сальвадор, країна, яка першою оголосила біткоїн законним платіжним засобом. Спільнота в Ель-Зонте, невеликому серфінгістському містечку з населенням у 3000 осіб, почала претендувати на фінансовий суверенітет, втілюючи в життя мрію найбідніших членів сальвадорського суспільства.

Натхненний Біткоїн-Біч (Ель Зонте), Біткоїн-Екасі у Південній Африці долучився до ініціативи використовувати біткоїни як засіб обігу, щоб таким чином розширити можливості бідного південноафриканського містечка. Використовуючи біткоїни, вони отримують гуманітарну підтримку для будівництва шкіл, інфраструктури чистої води та екологічних систем землеробства.

Завдяки використанню Lightning Network, технологічного рішення для масштабування другого рівня Біткоїна, нова економіка обдарувань, пов’язана з Біткоїном, тепер може стати циркулярною. Це дозволяє кожному з нас отримати дар Сатоші Накамото, щоб віднайти те, чим ми як особистості унікально обдаровані, і водночас повернути цей дар, поділившись своїми талантами та навичками з нашими спільнотами. Чим більше людина обдарована, тим більший внесок вона може зробити.

Кожна людина має ключ до головоломки, який може відкрити прихований скарб, подарований людству. Завдяки нашій активній участі у спільному відкритті 21 мільйона монет цінність мережі зростає. Наше суспільство в цілому збагачується. Завдяки тому, що кожен буде використовувати свій власний геній, ми разом успадковуємо багатство світу, забезпечуючи процвітання для всіх людей.

Це гостьова публікація Нозомі Хаясе, докторки філософії з досвідом роботи у галузі психології та розвитку людини. Висловлені погляди є її власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc. або Bitcoin Magazine.

Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Foundation Devices планує створити iPhone у сфері апаратного забезпечення Біткоїна Співзасновник і генеральний директор Foundation Devices Зак Герберт прагне створити Біткоїн-продукти, які будуть такими ж елегантними та зручними у використанні, як пристрої Apple, але при цьому захищатимуть конфіденційність користувачів та будуть створені на відкритому коді. Френк Корва 16 липня 2024
Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Біткоїн як рівень нотаріального засвідчення політичних угод Оцінка потенційної ролі Біткоїна в геополітиці та міжнародній дипломатії в гіпербіткоїнізованому світі. Мікеле Уберті 14 липня 2024
Біткоїн-вузол для кожного Біткоїн-вузол для кожного Чому самостійна обробка вашого біткоїна замість делегування цього третій стороні має вирішальне значення для безпеки самої системи Біткоїна. Оуен Кемейс 13 липня 2024