Початок епохи Відродження у Біткоїн-мистецтві

Початок епохи Відродження у Біткоїн-мистецтві

У міру того, як Біткоїн розкриває людський потенціал у його різних формах, художнє вираження переживатиме відродження поряд з іншими аспектами життя.

Епоха Відродження була часом значного прогресу. Безстрашні дослідники почали подорожувати відкритими океанами, вчені розвивали нові ідеї, а міста перетворилися на важливі центри торгівлі та культури. Одна з найрадикальніших змін цього періоду відбулася у світі мистецтва, коли митці надихалися античними стилями та створювали нові. Подібно до Біткоїна – адже це нова технологія, здатна радикально змінити всі аспекти нашого життя.

Знаменитий Донателло навчався на ювеліра, але став одним із найвідоміших скульпторів епохи Відродження. Безліч митців в екосистемі Біткоїна, як Бреккі фон Біткоїн, створюють мистецтво на скрижалях часу із закликом до дії через скульптури. В епоху Відродження з'явилися захопливі приклади мистецтва та революції; Біткоїн робить те саме в порівнянні з ренесансними досягненнями, що знаходить відбиття у філософії, літературі, музиці, науці та технологіях на початку цієї цифрової революції.

Багато хто каже, що мистецтво суб'єктивне, але креативність екосистеми Біткоїна в мистецтві є новаторською та унікальною. Будь то скульптура, живопис фарбами чи створення портретів, біткоїнери поєднують технології з мистецтвом, створюючи щось нове. Це свого роду «доказ фарб» (гра слів із Proof-of-Work – доказ роботи), який передає повідомлення про те, що Біткоїн – це технологія, яка змінює парадигму і яку слід прославляти через мистецтво та самовираження; доказ роботи йде повним ходом.

В епоху Відродження друкарський станок давав людям по всьому світу інформацію на безпрецедентному для того часу рівні. Друкарський верстат сприяв підвищенню грамотності, мистецтва та освіти мільйонів людей. Ідеї ​​переходили кордони, і монета золотий флорин проіснувала 281 рік, змінивши кріпацтво, торгівлю та засоби заощадження по всій Європі. І ось ми знову у 21 столітті, коли цифровий друкарський верстат, також відомий як інтернет, усуває необхідність у вищій освіті та впроваджує чарівні інтернет-гроші, також відомі як біткоїни, які демонетизують золото та усувають необхідність у центральній банківській системі.

Ви колись замислювалися, чому в мистецтві та архітектурі більше не прослідковується такої скрупульозної уваги до деталей? Доктор Сайфедін Аммус у своєму «Стандарті Біткоїна» стверджує, що це сталося тому, що сторіччя тому тверді гроші слугували як основа квітучої цивілізації для людей у всьому світі. Тоді вони могли витрачати час і енергію на реальну продуктивність (у тому числі на створення віртуозних творів мистецтва), тому що їхні надійні гроші не прив'язували їх до «хом’якового колеса», яке постійно прискорюється. З посиленням втручання держав та банків наші гроші втратили якість та набули кількості; те саме сталося і з мистецтвом. Але так бути не повинно.

Доказ фарби

Біткоїн демонетизує економіку за допомогою коду, енергії та хеш-функцій, але він також дематеріалізує мистецтво для Біткоїн-ентузіастів, у яких домінує права півкуля. Їх занадто багато, щоб перераховувати тут, але такі видатні митці, як Маркус Коннор, творець The Bitcoin Roller Coaster Guy, були помічені мільйонами й, у деяких випадках, можуть вважатися творцями першого Біткоїн-мистецтва, представленого широкому загалу.

Один із моїх улюблених Біткоїн-художників це Proof of Paint. Він майстерно наповнює свої картини глибиною, а людські фігури — відчуттям тепла, використовуючи світіння. Його твір «Sister Of The Coin» вигравіювано з використанням художнього паперу. Proof of Paint співпрацює з Blockstream, щоб продемонструвати своє мистецтво, в якому кожна з картин розповідає історію та наближає глядача до розуміння Біткоїна. Тема «Sister Of The Coin» це алюзія на Трьох грацій, яка переплітається з Біткоїном. Тут змальовується ідея божественних сил, які допомагають людині та спостерігають за всім зверху для її удачі та процвітання. Вони захисники наших прагнень та мрій.

Абсолютний дефіцит

Шифропанк все ще живий і процвітає на Біткоїн-артсцені. FractalEncrypt – це «артист-шифропанк, який впроваджує програмне забезпечення, математику, мистецтво, технології та хімію в біологічні інтерфейси».

Якщо говорити про мистецтво і низьку тимчасову перевагу, унікальні витвори мистецтва з часом збільшуються, оскільки пропозиція на колективну інтенціональність зростає. Є випадки, коли мистецтво дублюють чи плагіатять; це приводить мене до думки, що дві речі у всесвіті абсолютно дефіцитні – час і біткоїн.

Мистецтво, створене біткоїнерами, переживе інші форми художнього самовираження виключно через довговічність, оскільки нова емісія біткоїнов не припиниться до 2140 року. Увага до деталей це все, що потрібно при створенні мистецтва. У статті Bitcoin Magazine під назвою «Розбір «скульптури повного вузла Біткоїна», хронометр шифропанка» докладно розповідається про те, наскільки різними можуть бути творчі форми біткоїн-мистецтва. Цінність творів мистецтва визначається попитом і пропозицією, а пропозиція творів мистецтва на ринку будь-якої миті часу обмежена, що робить мистецтво дорогим.

Деякі з цих біткоїн-витворів рідкісні, і їх колекціонують люди з різних верств суспільства. У тому числі заможні люди, такі як генеральний директор MicroStrategy Майкл Сейлор, який купив Скульптуру повного вузла у квітні 2021 року. Також, якщо робота митця належить впливовим колекціонерам або виставлена ​​у великій галереї, це позитивно вплине на її ціну.

Майкл Сейлор часто каже, що «Біткоїн – це надія». Так воно і є, але Біткоїн для багатьох – це друге дихання, і це стосується художників по всій планеті. Він цінніший, ніж застарілі системи, через грошову автономію, яку Біткоїн надає своїм користувачам. Біткоїн прагне розв’язати основну проблему традиційної валюти: питання довіри. Митці прагнуть звернути увагу на корінь проблеми за допомогою художнього вираження, що несе таке послання: мистецтво впливове, бо потенційно може впливати на нашу культуру, політику та навіть економіку. Коли ми бачимо чудовий витвір мистецтва, ми відчуваємо, як він торкається струн нашої душі. Це дає нам стимул робити зміни в реальному житті.

Висновок

Ось чому Біткоїн такий важливий. Біткоїн-протокол був запущений у 2009 році, і, як і в більшості періодів відродження, митцям знадобився час, щоб поринути у свою пристрасть до створення візуальних шедеврів, які показують їхню любов до мистецтва. Цифрова валюта біткоїн змінює так багато аспектів нашого суспільства; коли люди це усвідомлять, статті подібні до цієї будуть резонувати з читачами по-іншому. Завдяки Біткоїну мистецтво переживає своє відродження.

Це гостьовий пост Давду М. Амантани, автора книги «Трохи про цифрові монети: короткий практичний посібник з розуміння криптовалюти». Висловлені погляди є його власними і не обов’язково збігаються з точкою зору BTC Inc або Bitcoin Magazine.

Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Біткоїн: майбутнє чи «есперанто» грошей? Есперанто був спробою створити нову мову, якою могли б спілкуватися люди в усьому світі, але його так і не прийняли. Чи спіткає Біткоїн така сама доля? Пол Фокс 03 грудня 2023
Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Троянський кінь державного прийняття Біткоїна Чи є прийняття Біткоїна державою чимось позитивним? Чи це поступово зруйнує ті властивості, які ми вважаємо цінними у Біткоїні? Майкл Матулеф 02 грудня 2023
Біткоїн: перша у світі децентралізована організація Біткоїн: перша у світі децентралізована організація Погляд на Біткоїн та корпоративні структури з концептуальної точки зору вказує на багато подібностей. Source Node 02 грудня 2023