Брати Вінклвосси пожертвували на кампанію Трампа 31 біткоїн

Брати Вінклвосси пожертвували на кампанію Трампа 31 біткоїн

Близнюки також розкритикували нинішнього президента Джо Байдена за його політику щодо цифрових активів.

Співзасновники біржі Gemini брати Тайлер і Кемерон Вінклвосси пожертвували 30,94 BTC (понад $2 млн) на кампанію кандидата у президенти США Дональда Трампа. Про це вони написали на своїх акаунтах у соцмережі X.

Кожен з братів пожертвував на президентську кампанію Трампа по 15,47 BTC ($1 млн), що пов'язано з невдоволенням близнюків політикою нинішньої адміністрації Джо Байдена щодо регулювання цифрових активів.

«Треба покласти край війні адміністрації Байдена проти криптовалют», - написав Кемерон.

Своєю чергою Тайлер Вінклвосс розкритикував президента за ворожий підхід до біткоїн-індустрії, звинувативши в тому, що він використовує державні установи для придушення інновацій та переслідування компаній.

«Адміністрація Байдена послідовно атакує американський бізнес по всіх напрямках і робить лиходіями його найбільших героїв», - заявив він.

Також він розповів як федеральні агентства нібито чинили тиск на банки, щоб ті уникали криптовалютного бізнесу. Тайлер стверджує, що така тактика шкодить американській економіці та інноваціям. Дісталось від братів і Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) за те, що вона не встановила чітких правил для криптовалют, натомість вирішила застосовувати застарілі закони.

Хто такі брати Вінклвосси

Близнюки Кемерон і Тайлер Вінклвосси стали першими у світі мільярдерами, які заробили статки на зростанні курсу біткоїна. Вперше вони інвестували у біткоїн у 2012 році, коли курс BTC був приблизно на позначці $100. Загалом вони купили трохи більш як 90 000 монет. На той час – 1% від усіх видобутих біткоїнів.

Попри те, що брати стояли біля витоків Біткоїна, у спільноті їх справжніми біткоїнерами не вважають. Хоч вони й вдало використали Hodl-стратегію, але замість розвитку екосистеми зайнялися інвестуванням у різні криптопроєкти, керуючись винятково особистими мотивами.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Особливості американської політики

Під час президентської кампанії 2024 року кардинально змінилась позиція Дональда Трампа щодо біткоїна та криптовалют, намагаючись заручитись підтримкою з боку понад 50 млн власників цифрових активів та ентузіастів у Сполучених Штатах. Водночас його опонент Джо Байден зайняв жорстку позицію щодо галузі.

Нещодавно голова держави ветував законопроєкт про SEC, який мав би дозволити жорстко регульованим фінансовим фірмам зберігати біткоїни та криптовалюти. За це його гостро розкритикували представники криптоспільноти, назвавши цей вчинок «ляпасом інноваціям та фінансовій свободі».

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024