Трамп почав позиціювати себе як «Біткоїн-президент»

Трамп почав позиціювати себе як «Біткоїн-президент»

На останньому заході з Біткоїн-спільнотою кандидат залучив $12 млн на підтримку кампанії.

Кандидат у президенти США Дональд Трамп знову пообіцяв підтримку біткоїну та індустрії загалом під час заходу, організованому венчурними інвесторами Девідом Саксом і Чаматом Паліхапітією в будинку Сакса в Пасіфік Хайтс у Сан-Франциско. Про це повідомляє Reuters.

На заході були присутні керівники Coinbase, брати-близнюки Вінклвосси та інші лідери індустрії. Тревор Трайна, технічний директор з Сан-Франциско і колишній посол США в Австрії при Трампі, сказав про кандидата: «Він заявив, що буде криптопрезидентом».

Своєю чергою член Національного комітету Республіканської партії Харміт Діллон та представник компанії Palantir Джейкоб Хелберг також повідомили про підтримку Трампом Біткоїн-сфери.

«Президент Трамп чітко дав зрозуміти, що хрестовий похід Байдена-Генслера проти криптовалют припиниться протягом однієї години після приходу до влади другої адміністрації Трампа», – зауважив Хелберг.

Разом з тим кандидат на посаду президента не надав жодної конкретики щодо запропонованої ним політики стосовно цифрових активів. Проте захід у Сан-Франциско зібрав $12 млн на передвиборчу кампанію Трампа.

Особливості останніх виборів

З наближенням президентських виборів 2024 року позиція Дональда Трампа щодо біткоїна та криптовалют відіграє важливу роль у забезпеченні підтримки з боку понад 50 млн власників цифрових активів та ентузіастів у Сполучених Штатах, тоді як його опонент Джо Байден зайняв жорстку позицію щодо галузі.

Нещодавно голова держави ветував законопроєкт про скасування бюлетеня з бухгалтерського обліку SAB 121 Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), який мав би дозволити жорстко регульованим фінансовим фірмам зберігати біткоїни та криптовалюти. За це у Біткоїн-спільноті розкритикували Байдена, назвавши його вчинок «ляпасом інноваціям та фінансовій свободі».

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що робить Трамп

А от Трамп стає дедалі ближчим до спільноти. Минулого тижня він прийняв пожертвування у BTC через Lightning Network. Кандидат в чергове заявив, що хоче, щоб майбутнє криптовалют було в Америці, а не за кордоном через суворе регулювання.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024