Байден ветував законопроєкт про зберігання BTC

Байден ветував законопроєкт про зберігання BTC

Президент США вважає, що дана ініціатива ставить під загрозу добробут інвесторів.

Президент США Джо Байден ветував законопроєкт про скасування бюлетеня з бухгалтерського обліку SAB 121 Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), який мав би дозволити жорстко регульованим фінансовим фірмам зберігати біткоїни та криптовалюти. Про це повідомляється на сайті Білого дому.

У своєму зверненні голова держави заявив, що не підтримуватиме жодної ініціативи, яка ставить під загрозу добробут інвесторів.

«Подібна зміна зваженого рішення співробітників SEC ризикує підірвати ширші повноваження Комісії щодо практики бухгалтерського обліку», — зазначив Байден.

Голова держави додав, що для використання потенційних вигод і можливостей інновацій у сфері цифрових активів необхідні відповідні заходи захисту споживачів.

Що відомо про законопроєкт

Законопроєкт H.J.Res. 109 скасовує бюлетень з бухгалтерського обліку персоналу SEC, таким чином усуваючи перешкоди, які заважають фінансовим установам і компаніям з високим рівнем регулювання виступати в ролі зберігачів біткоїнів та інших цифрових активів.

Цей бюлетень вимагає від фірм, що зберігають цифрові активи, враховувати їх як зобов’язання у своїх балансах. На це навіть звернула увагу комісарка SEC Хестер Пірс, розкритикувавши агентство. Водночас у SEC заявили, що SAB 121 є «необов’язковим керівництвом для персоналу», яке посилює заходи з розкриття інформації для інвесторів.

У Біткоїн-спільноті рішення Байдена розкритикували, назвавши його «ляпасом інноваціям та фінансовій свободі».

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Консультації з біткоїн-експертами

Перед тим як накласти вето на законопрооєкт, передвиборчий штаб Джо Байдена провів консультації з біткоїн-експертами з питань щодо «розвитку криптополітики». Джерела повідомили, що ініціатива з’явилася на тлі того, що табір Байдена почав все більше усвідомлювати, що питання, пов'язані з біткоїном та криптовалютами, можуть вплинути на президентські перегони. Але, як бачимо, поки що йти назустріч Біткоїн-спільноті Джо Байден не наважується.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024