Трамп тепер приймає донати через Lightning Network

Трамп тепер приймає донати через Lightning Network

Передвиборчий штаб кандидата у президенти США співпрацює з провідним розробником Біткоїн-інфраструктури OpenNode.

Кандидат на посаду президента США Дональд Трамп почав отримувати біткоїн-донати через мережу Lightning Network на свою передвиборчу кампанію. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Кампанія Трампа співпрацює з OpenNode, провідним розробником Біткоїн-інфраструктури та Lightning Network, щоб полегшити ці пожертвування. Тепер прихильники можуть зробити свій внесок у президентську кампанію Трампа у 2024 році, використовуючи протокол другого рівня.

Тиждень тому, виступаючи на з'їзді Лібертаріанської партії, Трамп підкреслив свою відданість створенню сприятливого для біткоїна середовища в США, заявивши, що він «зробить все для майбутнього криптовалют і біткоїна в США» і що він «буде підтримувати право на самостійне зберігання для 50 млн власників цифрових активів в країні».

Звинувачення проти Дональда Трампа

На тлі різноманітних «Біткоїн-ініціатив» Дональд Трамп став першим колишнім президентом США, якого визнали винним у кримінальному злочині. Суд присяжних у Нью-Йорку визнав його винним за всіма 34 пунктами звинувачення у фальсифікації ділової документації, з якою він зіткнувся у кримінальному процесі щодо приховування грошей.

Експрезидент США звинувачується в тому, що він незаконно використав гроші з виборчого фонду для покупки мовчання колишньої порноакторки Стормі Деніелс, яка стверджувала, що мала інтимний зв'язок із Трампом десятьма роками раніше, і погрожувала оприлюднити цю історію.

Але вирок не заважає Трампу брати участь у виборах. Ба більше, він навіть може балотуватися навіть із в'язниці, адже в Конституції США обмеження щодо цього не прописані.

Своєю чергою Трамп розкритикував судовий процес, назвавши його «ганьбою», і заявив, що «справжній вирок відбудеться 5 листопада», маючи на увазі президентські вибори.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Трамп і донати

У травні Дональд Трамп оголосив що для фінансування своєї передвиборчої кампанії прийматиме біткоїни. Для цього передвиборчий штаб кандидата заручився підтримкою біржі Coinbase. Це рішення знаменує собою значний крок в інтеграції біткоїна в основну політику.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024