Semler Scientific: чому медична компанія обрала Біткоїн-стратегію

Semler Scientific: чому медична компанія обрала Біткоїн-стратегію

Медична компанія Semler Scientific надихнулася прикладом компанії MicroStrategy і перейшла на Біткоїн-стратегію. Завдяки регулярній купівлі BTC її справи одразу почали покращуватися.   

Біткоїн-стратегія компанії MicroStrategy стає дедалі популярнішою у світі через її успішне використання біткоїна як основного резервного активу, що демонструє довіру до BTC як засобу заощадження. Під керівництвом Майкла Сейлора MicroStrategy першою у світі почала активно інвестувати в біткоїн у 2020 році, бачачи в ньому захист від інфляції та можливість для значного зростання капіталу. Згодом ця стратегія привернула увагу інших компаній та інвесторів, показуючи приклад того, як біткоїн може інтегруватися в корпоративну фінансову стратегію.

Компанія Semler Scientific, що працює у сфері медичних технологій, вирішила скористатися досвідом MicroStrategy в плані накопичення біткоїнів. Нещодавно вона збільшила свої резерви до 828 BTC.

Що відомо про Semler Scientific

Semler Scientific, Inc. була створена доктором Гербертом Семлером у 2007 році. Вона надає технологічні рішення для підвищення клінічної ефективності та результативності роботи медичних працівників. Також займається розробкою, виробництвом та просуванням на ринок інноваційних продуктів, які допомагають клієнтам в оцінці та лікуванні хронічних захворювань.

У 2011 році Semler Scientific створила свій перший запатентований і схвалений Управлінням з продовольства та медикаментів США (FDA) продукт QuantaFlo, а у 2015 році отримала дозвіл від американського регулятора випустити продукт на ринок.

QuantaFlo – це експрес-тест, який вимірює артеріальний тиск у кінцівках для діагностики захворювань периферичних артерій. Його використовують лікарі для більш всебічної оцінки ризику серцевих нападів та інсультів у своїх пацієнтів.

Semler Scientific: чому медична компанія обрала Біткоїн-стратегію
Джерело: соцмережа X.

Компанія має можливість надавати цінну інформацію своїм страховим компаніям і лікарням, що, своєю чергою, дозволяє медикам краще керувати лікуванням пацієнтів.

Вибір Біткоїн-стратегії

Semler Scientific стверджує, що рада директорів та вище керівництво приділили значний час вивченню можливих способів використання своїх грошових резервів, включаючи придбання BTC. Після оцінки різних варіантів компанія дійшла висновку, що інвестиції у біткоїни є найвигіднішим використанням надлишкових коштів.

Насамперед інтеграція Біткоїн-стратегії дозволила Semler Scientific диверсифікувати свої фінансові резерви та скористатися перевагами високого потенціалу зростання цього активу. Крім того, рішення інвестувати в біткоїн підкреслює інноваційний підхід компанії до управління фінансами, що, своєю чергою, сприяло підвищенню довіри з боку інвесторів та партнерів. Завдяки цій стратегії, Semler Scientific прагне забезпечити фінансову стабільність та конкурентоспроможність у мінливому економічному середовищі.

«Зараз біткоїн – великий клас активів ринковою вартістю понад $1 трлн. Ми вважаємо, що він має унікальні характеристики рідкісного та обмеженого активу, здатного послужити прийнятним захистом від інфляції та безпечним притулком в умовах глобальної нестабільності», – зауважив голова ради директорів компанії Ерік Семлер.

Стабільне накопичення BTC

Вперше Біткоїн-спільнота дізналась про те, що Semler Scientific купила біткоїни, 29 травня 2024 року. Тоді компанія виділила з бюджету $40 млн та змогла придбати 581 BTC.

Вже через тиждень Semler Scientific виділила ще $17 млн і купила додатково 247 біткоїнів. Таким чином станом на сьогодні в резервах фірми зберігається 828 монет, що по курсу дорівнює $5,4 млн.

А нещодавно представники Semler Scientific також поділились, що компанія збирається залучити ще додатково близько $150 млн, частина з яких піде на придбання біткоїнів.

Як відреагували акції компанії

Після того як стало відомо про інвестування Semler Scientific у біткоїн, її акції, які торгуються на біржі Nasdaq, виросли одразу на 28%. Акції Semler Scientific подорожчали після прийняття Біткоїн-стратегії через зростання довіри інвесторів до інноваційного підходу компанії у фінансовому управлінні та диверсифікації активів. Інвестори побачили у цьому кроці свідчення стратегічного бачення керівництва компанії, яке прагне захистити свої фінансові резерви від інфляційних ризиків та скористатися потенціалом зростання вартості

Після закриття торгової сесії у середу, 19 червня, вартість акцій становить $37,25.

Semler Scientific: чому медична компанія обрала Біткоїн-стратегію
Графік вартості акцій компанії Semler Scientific. Джерело: Investing.com.

Підбиваючи підсумки

Приклад Semler Scientific яскраво демонструє, що Біткоїн може бути корисним будь-яким компаніям, навіть далеким від інвестиційної та фінансової діяльності.

Рішення медичної фірми прийняти Біткоїн-стратегію підвищило її репутацію як компанії, що активно впроваджує новітні технології та фінансові інструменти, що, своєю чергою, привернуло увагу нових інвесторів.

Як до кінця зрозуміти Біткоїн Як до кінця зрозуміти Біткоїн Попри те, що у світі є чимало людей, кого можна назвати справжніми Біткоїн-експертами, жоден з них не розуміє всієї глибини Біткоїна. Що ж робить його таким складним і як максимально зануритися у «кролячу нору»? Дмитро Харьков 15 липня 2024
Рікардо Салінас: мільярдер-біткоїнер з Мексики Рікардо Салінас: мільярдер-біткоїнер з Мексики Білл Гейтс, Уоррен Баффет та багато інших мільярдерів виступають проти Біткоїна (принаймні на словах). Але все більше багатіїв не погоджується з ними, обираючи головний цифровий актив. Одним із таких мільярдерів-біткоїнерів є мексиканський бізнесмен Рікардо Салінас. Дмитро Харьков 12 липня 2024
Як японська Metaplanet стала «азійською MicroStrategy» Як японська Metaplanet стала «азійською MicroStrategy» Започаткований компанією MicroStrategy тренд підхопила японська фірма Metaplanet. Внаслідок інтеграції Біткоїн-стратегії її фінансовий стан значно покращився, що свідчить про вірність обраного шляху. Володимир Гришенко 11 липня 2024