Deutsche Bank все глибше занурюється у Біткоїн-індустрію

Deutsche Bank все глибше занурюється у Біткоїн-індустрію

Банк став партнером брокерської фірми Bitpanda й допомагатиме її клієнтам з конвертацією головного цифрового активу.

Брокерська компанія Bitpanda залучила Deutsche Bank (DBK) до обробки фіатних депозитів і зняття коштів для своїх користувачів у Німеччині. Про це йдеться у повідомленні CoinDesk.

Користувачі Bitpanda тепер можуть отримати доступ до німецьких міжнародних номерів банківських рахунків (IBAN), ефективно конвертуючи біткоїни в фіат і навпаки. Deutsche Bank також забезпечить підтримку вхідних і вихідних транзакцій на Bitpanda.

«Об'єднавши найкращі частини галузі, ми можемо створити реальну цінність для людей... Відсьогодні ми можемо отримати доступ до низки продуктів Deutsche Bank, відкриваючи переваги для нашої команди й наших користувачів», - сказав заступник генерального директора Bitpanda Лукас Енцерсдорфер-Конрад.

Співробітництво Bitpanda з німецькими банками

У квітні Bitpanda уклала партнерську угоду з найбільшим німецьким державним банком Landesbank Baden-Württemberg (LBBW), щоб запропонувати послуги зберігання цифрових активів в країні. За попередніми прогнозами, ця послуга буде запущена в другій половині 2024 року. Кастодіальні послуги будуть доступні для інституційних і корпоративних клієнтів.

LBBW вирішив вийти на ринок цифрових активів у зв’язку зі зростанням їх популярності у Німеччині, і як наслідок у потребі в послугах зберігання. У LBBW переконані, що біткоїни стануть будівельним матеріалом для подальших бізнес-моделей.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Deutsche Bank на ринку цифрових активів

Щоб запропонувати своїм інституційним клієнтам послуги зі зберігання біткоїнів і криптовалют, найбільший німецький банк Deutsche Bank ще у вересні минулого року уклав партнерство зі швейцарською компанією Taurus.

Тривалий час Deutsche Bank доволі обережно ставився до біткоїна, та все ж таки визнав його значущість у глобальній економіці. Вперше він натякнув на плани зберігання цифрових активів наприкінці 2020 року, але тоді у фінустанові не уточнювали, коли конкретно планують запустити послугу.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024