Чанпена Чжао перевели до в’язниці

Чанпена Чжао перевели до в’язниці

Він відбуватиме покарання у каліфорнійській федеральній виправній установі.

Засновник та колишній голова біржі Binance Чанпен Чжао прибув до федеральної в’язниці в Ломпоці, Каліфорнія. Про це повідомляє CNBC.

Команда захисту Чжао підтвердила, що їхній клієнт перебуває під вартою і що він відбуватиме покарання у каліфорнійській федеральній виправній установі.

«Мені шкода. Я вважаю, що першим кроком до прийняття відповідальності є повне визнання помилок. Тут я не зміг впровадити адекватну програму боротьби з відмиванням грошей. Тепер я усвідомлюю серйозність цієї помилки», - сказав Чжао окружному судді США перед винесенням вироку.

За наявними даними, FCI Lompoc — це федеральна в’язниця суворого режиму для ув’язнених чоловіків. У середньому вони відбувають у ній термін від одного до п’ятнадцяти років за злочини, пов’язані з наркотиками та іншими ненасильницькими злочинами.

Справа Чанпена Чжао

У квітні Федеральний суд Сіетла задовольнив вимоги прокуратури, у справі засновника біржі Binance Чанпена Чжао, засудивши його до чотирьох місяців ув’язнення. Обвинувачення наполягало на тюремному ув’язненні, пояснюючи це тим, що випробувальний термін нібито стимулюватиме інших порушувати закон. Своєю чергою адвокати Чжао апелювали, що їх підзахисний активно співпрацює зі слідством, дає вичерпні свідчення, вчасно прибував на розгляд його справи. Тому вони наполягали на умовному терміні.

Але зазначимо, що ухвалений вирок виявився значно меншим за термін у три роки, на якому наполягали прокурори. Зрештою Чжао визнав себе винним та взяв на себе повну відповідальність за свої дії.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається зараз з Binance

З приходом нового керівництва біржі на чолі з Річардом Тенгом Binance взяла впевнений курс на трансформацію. Наразі компанія веде переговори з представниками кількох юрисдикцій для відкриття в одній з них штаб-квартири.

Процес ускладняється тим, що багато країн мають доволі непрості стосунки з Binance.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024