Binance обирає місце для штаб-квартири

Binance обирає місце для штаб-квартири

Наразі біржа розглядає кілька юрисдикцій.

Керівництво біржі Binance веде переговори з представниками кількох юрисдикцій для відкриття в одній з них штаб-квартири. Про це розповів голова компанії Річард Тенг, передає The Block.

«Ідея корпоративного управління не така проста, як сказати: «О, я хочу вибрати цю країну». За рішенням стоїть безліч міркувань. Отже, зараз ми спілкуємося з декількома юрисдикціями, деякі перебувають на розгляді», – заявив Тенг.

За його словами, перед тим як обрати відповідну юрисдикцію треба враховувати локальну цінність продукту, чинне місцеве законодавство та податкові умови. Неабияке значення має питання співпраці біржі із регуляторними органами. Він додав, що найбільша проблема полягає у ставленні різних країнах до цифрових активів.

Компанії з біткоїн-індустрії продовжать стикатися з труднощами, доки не буде досягнуто «гармонізації стандартів у всьому світі», вважає CEO Binance.

Трансформація Binance

З приходом нового керівництва біржі на чолі з Річардом Тенгом Binance взяла впевнений курс на трансформацію. Зокрема у квітні 2024 року були запрошені декілька нових менеджерів, а біржа створила першу у своїй історії раду директорів. Її очолив Габрієль Абед, колишній посол Барбадосу в ОАЕ. Разом з Абедом до ради увійшли генеральний директор Binance Річард Тенг і топменеджери Хейна Чен, Цзінькай Хе та Лілай Ванг – усі співробітники та співзасновники Binance на початковому етапі. До ради також увійшли Арно Вентура, керуючий партнер інвестиційної компанії Gojo & Co., та генеральний директор Bayview Acquisition Corp Сінь Ванг.

Наступним кроком у Binance має з’явитись своя штаб-квартира, а працюватиме вона за моделлю традиційних фінансових установ.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Непрості стосунки зі світом

Слід зауважити, що багато країн мають доволі складні стосунки з Binance. Зокрема, влада Філіппін 25 березня прийняла рішення заблокувати доступ для жителів країни до цієї біржі. Причиною такого рішення стало те, що торговельний майданчик провадив інвестиційну та торговельну діяльність на території Філіппін, не маючи ліцензії.

Схожі претензії до біржі має Узбекистан та низка інших країн.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024