У Binance з'явилася рада директорів

У Binance з'явилася рада директорів

Новий орган очолив колишній посол Барбадосу Габрієль Абед.

Компанія Binance Holdings Ltd днями призначила свою першу раду директорів, що складається із семи осіб. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

«Ці зміни відбулися після того, як минулого року Binance визнала себе винною за звинуваченнями у відмиванні грошей та порушенні санкцій США», – йдеться у повідомленні.

Сформовану раду директорів очолив Габрієль Абед, колишній посол Барбадосу в ОАЕ, його повноваження діятимуть з 7 березня. Разом з Абедом до ради увійшли генеральний директор Binance Річард Тенг і топменеджери Хейна Чен, Цзінькай Хе та Лілай Ванг – усі співробітники та співзасновники Binance на початковому етапі.

До ради також увійшли Арно Вентура, керуючий партнер інвестиційної компанії Gojo & Co., та генеральний директор Bayview Acquisition Corp Сінь Ванг.

Професор Колумбійської школи бізнесу Остін Кемпбелл, коментуючи формування членів ради компанії, зазначив, що це прогресивний крок у Binance, який свідчить про подальший напрям розвитку компанії.

Компанія Binance почала змінюватись після того, як до керівництва прийшов Річард Тенг. З моменту свого заснування у Китаї у 2017 році Binance заявляла, що працює без глобальної штаб-квартири. Однак Тенг повідомив про бажання застосувати більш традиційну корпоративну структуру, включаючи визначення штаб-квартири та ефективної ради директорів.

Угода Binance та Мін'юсту

Міністерство юстиції США уклало угоду з Binance, згідно з якою регулятор наклав штраф у розмірі $4,3 млрд за звинуваченнями у відмиванні грошей, шахрайстві та порушенні санкцій. У межах цієї угоди Чанпен Чжао залишив посаду гендиректора біржі.

Штраф мало вплинув на роботу біржі, у неї виявилося достатньо власного капіталу для виплати $4,3 млрд без продажу цифрових активів.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Суд над Чанпеном Чжао

Судове засідання у справі ексглави торговельного майданчика Чанпен Чжао перенесли з 23 лютого на 30 квітня. Адвокати Чжао також не коментували перенесення судового засідання. Їхній підзахисний зараз перебуває на волі у США після внесення застави у розмірі $175 млн.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024