Філіппіни заблокували доступ до Binance

Філіппіни заблокували доступ до Binance

Торговельний майданчик провадив свою діяльність на території країни без ліцензії.

Влада Філіппін заблокувала доступ для жителів країни до біржі цифрових активів Binance. Відповідне рішення ухвалив 25 березня місцевий регулятор – Комісія з цінних паперів і бірж.

Комісія подала 12 березня офіційний запит до національної телекомунікаційної агенції з проханням допомогти у «блокуванні вебсайту й інших вебсторінок, що використовуються Binance». Причиною такого рішення стало те, що торговельний майданчик провадив інвестиційну та торговельну діяльність на території Філіппін, не маючи ліцензії.

Рішення про блокування сайту надійшло за попередженням від листопада 2023 року. В результаті регулятор дійшов висновку, що «доступ громадськості до таких сайтів і застосунків становить загрозу безпеці філіппінським інвесторам».

Чому забороняють Binance у світі

Багато юрисдикцій по всьому світу забороняють або обмежують роботу Binance, однієї з найбільших криптовалютних бірж, через побоювання, пов'язані з відсутністю належного регулятивного контролю, можливістю використання платформи для відмивання грошей та фінансування тероризму, а також недостатній захист інвесторів. Регулятори стверджують, що Binance часто діє без відповідних ліцензій, не виконує вимоги щодо підтвердження особи (KYC) та не надає достатньої прозорості у своїх операціях.

Binance зіткнулася із заборонами та обмеженнями на свою діяльність у різних країнах, охоплюючи США, Велику Британію, Японію, Італію, Німеччину, Таїланд, Малайзію та інші країни.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн та Філіппіни

Варто зауважити, що біткоїн як засіб платежу активно використовується на Філіппінах. Завдяки Lightning-компанії Pouch понад 400 малих підприємств зможуть приймати оплату за товари та послуги у BTC.

Зі зростанням числа користувачів інтернету та смартфонів на Філіппінах прийняття біткоїна як засобу платежу відкриває можливості для тих, хто не має кредитних карток або місцевої фіатної валюти, дозволяючи здійснювати покупки онлайн або в магазині.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024