Goldman Sachs назвав успіх біткоїн-ETF «приголомшливим»

Goldman Sachs назвав успіх біткоїн-ETF «приголомшливим»

У банку вважають, що рішення SEC стало переломним моментом для всієї Біткоїн-індустрії.

Американський банк Goldman Sachs вважає запуск спотових біткоїн-ETF «приголомшливим успіхом», тим самим демонструючи все більш позитивне ставлення до біткоїна. Про це пише Bitcoin Magazine.

За словами керівника відділу цифрових активів Goldman Метью МакДермотта, схвалення Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) спотових біткоїн-ETF на початку цього року стало «великим психологічним переломним моментом» для індустрії.

«Очевидно, що біткоїн-ETF має приголомшливий успіх», – сказав МакДермотт, сигналізуючи про зміну позиції Goldman після того, як раніше він відкидав ідею біткоїн-ETF.

Але банк приєднався до акції як учасник біткоїн-фонду IBIT від BlackRock, який був запущений в січні. Цей ETF нещодавно став найбільшим у світі у цьому сегменті, перевищивши позначку у $20 млрд залучених активів. Це сталося швидше, ніж будь-який інший ETF в історії. МакДермотт також розповів, що інтерес до біткоїн-ETF зростає і з боку роздрібних інвесторів.

Goldman Sachs та біткоїни

Раніше великі американські банки обережно ставилися до прямої участі в Біткоїн-проєктах. Але тепер вони підтримують такі ініціативи завдяки прийняттю грошового механізму для роботи з біткоїнами. Ще до того, як SEC схвалила запуск біткоїн-ETF, Goldman Sachs заявив про готовність взяти на себе ключову роль у сприянні впровадженню біткоїн-фондів. За думкою аналітиків банку, участь у проєктах спотових біткоїн-ETF стає більш економічно привабливою.

Згодом виріс й інтерес клієнтів Goldman Sachs до спотових біткоїн-фондів, що є свідченням того, що біткоїн став невіддільною частиною традиційних ринків.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Успіх біткоїн-фондів

З січня 2024 року і по сьогодні 11 біткоїн-фондів зібрали понад 855 000 BTC. Біржовий фонд компанії BlackRock накопичив понад 288 000 BTC та обійшов за резервами інший фонд – Grayscale.

Протягом останніх чотирьох місяців відбувався сталий відтік капіталу з фонду Grayscale. Основною причиною такої динаміки була надто висока комісія у 1,5%, що у декілька разів перевищувала умови конкурентів.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024