Клієнти Goldman Sachs дедалі більше цікавляться біткоїн-ETF

Клієнти Goldman Sachs дедалі більше цікавляться біткоїн-ETF

Поки що банк не пропонує своїм клієнтам жодних спотових біткоїн-продуктів.

Серед клієнтів інвестиційного банку Goldman Sachs зростає інтерес до спотових біткоїн-фондів. Про це повідомив голова відділу цифрових активів банку в Азійсько-Тихоокеанському регіоні Макс Мінтон, передає Bloomberg.

За його словами, зростання зацікавленості багато в чому зумовлене схваленням десяти нових біткоїн-ETF у США, що дозволило BTC стати невід'ємною частиною традиційних ринків.

«Нещодавнє схвалення ETF викликало пожвавлення інтересу й активності з боку наших клієнтів», – констатував Мінтон.

Примітно, що в даний час Goldman Sachs не пропонує своїм клієнтам жодних спотових криптовалютних продуктів, незважаючи на те, що у 2021 році він запустив свій перший відділ торгівлі цифровими активами. Зокрема, цей відділ пропонує лише криптовалютні деривативи, зокрема опціони та ф'ючерси на біткоїн.

«Минулий рік був спокійнішим, але з початку року ми спостерігаємо зростання інтересу з боку клієнтів щодо залучення нових учасників та обсягів», – сказав Мінтон, додавши, що продукти, пов'язані з біткоїном, були найпопулярнішими інвестиційними інструментами серед активних клієнтів.

Goldman Sachs та Біткоїн-індустрія

Goldman Sachs, один із провідних світових банків у сфері інвестицій, почав виявляти інтерес до біткоїна, що є визнанням потенціалу головного цифрового активу з боку традиційного фінансового сектору.

Банк почав досліджувати можливості, які надає біткоїн, зокрема, його інтеграцію у свої інвестиційні продукти та послуги. Goldman Sachs розробив торговельні платформи для біткоїна та криптовалют, надаючи клієнтам доступ до торгівлі біткоїн-ф'ючерсами та іншими похідними фінансовими інструментами. Цей крок наголошує на зростанні визнання значущості біткоїна та пов'язаних з ним технологій в очах фінансових установ і може сприяти подальшій інтеграції цифрових технологій у глобальну економічну систему.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Інтерес до біткоїн-ETF

Ще до схвалення заявок на запуск спотових біткоїн-ETF Goldman Sachs обіцяв, що готовий взяти на себе ключову роль у сприянні впровадженню біткоїн-ETF компаніями BlackRock та Grayscale. Його можлива участь передбачала створення та викуп паїв ETF для забезпечення їхньої відповідності базовим активам.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024