Goldman Sachs зацікавився біткоїн-ETF

Goldman Sachs зацікавився біткоїн-ETF

Провідний інвестиційний банк США прагне співпрацювати з компаніями, що можуть запустити спотовий біткоїн-ETF найближчим часом.

Goldman Sachs, відомий інвестиційний банк з Волл-стріт, готовий взяти на себе ключову роль у сприянні впровадженню біткоїн-ETF компаніями BlackRock і Grayscale. Про це повідомляє CoinDesk.

Goldman Sachs веде переговори про те, щоб стати уповноваженим учасником спотових ETF. Його можлива участь передбачає створення та викуп паїв ETF для забезпечення їх відповідності базовим активам. Це відіграє важливу роль у загальній індустрії ETF.

Раніше великі американські банки обережно ставилися до прямої участі в біткоїн-проєктах. Але тепер вони підтримують такі ініціативи завдяки прийняттю грошового механізму для роботи з біткоїнами. Ця модель роботи необхідна для отримання схвалення Комісії з цінних паперів і бірж.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Позиція інших інвестбанків

Ціла низка інших інвестиційних банків також реалізує схожу стратегію та планує взяти участь у реалізації проєктів у сфері біткоїн-ETF. Зокрема такі фінансові гіганти, як JPMorgan, Jane Street та Cantor Fitzgerald вже підтвердили свій інтерес до зростаючого ринку біткоїн-ETF.

Очікується, що кожен біткоїн-ETF з часом буде включати від п'яти до десяти авторизованих учасників. Фірми, які прагнуть співпрацювати з Goldman Sachs, займають значне місце у фінансовому секторі. BlackRock є найбільшим керуючим активами у світі, а Grayscale здійснює нагляд за біткоїн-трастом Grayscale Bitcoin Trust вартістю $26 млрд.

Прогноз Goldman Sachs

Аналітики Goldman Sachs очікують на зниження процентних ставок у США у першій половині 2024 року, що може позитивно вплинути на вартість біткоїна. Тож і участь у проєктах спотових біткоїн-ETF стає більш економічно привабливою.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024