Маск провів з Трампом Біткоїн-консультацію

Маск провів з Трампом Біткоїн-консультацію

Кандидат в президенти США розглядає цифрові активи як спосіб залучити на свій бік нових виборців.

Кандидат на посаду президента США Дональд Трамп обговорив політику щодо біткоїна та криптовалют з американським бізнесменом Ілоном Маском. Про це повідомляє Bloomberg.

Переговори з Маском відбулися після того, як нещодавно Трамп почав підтримувати біткоїн, підкреслюючи, що інновації повинні відбуватися в США.

«Наша країна має бути лідером у цій галузі. Другого місця не буде», - заявив колишній президент.

За словами джерел, знайомих з переговорами, Трамп розглядає біткоїн та інші криптовалюти як спосіб залучити на свій бік нових виборців. Під час зустрічі обговорювалась можливість залучення Маска як консультанта в разі перемоги Трампа на виборах у листопаді. Точний формат можливої майбутньої співпраці буде ще обговорюватись.

Представники кампанії Трампа також розглядали можливість запросити Маска виступити на з'їзді республіканців, хоча остаточного рішення ще не прийнято.

Трамп та біткоїни

Дональд Трамп, який переважну частину своєї політичної кар’єри був запеклим критиком цифрових активів, буквально кілька місяців тому кардинально змінив свої погляди.

А минулої суботи, виступаючи на з'їзді Лібертаріанської партії, Дональд Трамп заявив, що він «все зробить для забезпечення майбутнього криптовалют і біткоїна в США» і що він «підтримає право на самостійне зберігання для 50 млн власників криптовалют». Крім того, Трамп також пообіцяв пом'якшити вирок засновника даркнет-маркетплейса Silk Road Росса Ульбріхта, якщо його оберуть президентом, заявивши: «Він вже відсидів 11 років. Ми повернемо його додому».

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Байден та біткоїн-спільнота

Теперішній президент Джо Байден також усвідомив, що без Біткоїн-спільноти не виграти виборів, тож вирішив провести неофіційні консультації з експертами галузі. За словами знайомих з консультаціями джерел, цей крок знаменує собою значний «зсув» у порівнянні з попередніми відносинами Байдена з індустрією.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024