Авіасервіс Candy Jets прийматиме біткоїни

Авіасервіс Candy Jets прийматиме біткоїни

Оренда приватних літаків за BTC стане можливою завдяки партнерству з провайдером CoinCorner.

Сервіс з оренди приватних літаків Candy Jets уклав партнерство з провайдером біткоїн-послуг CoinCorner, щоб приймати платежі в біткоїнах за свої послуги. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Це рішення – нова можливість для клієнтів Candy Jets, які зможуть оплачувати наші послуги в BTC. Співпраця з CoinCorner дала нам максимальну впевненість в тому, що ми зможемо забезпечити біткоїн-платежі для повсякденних транзакцій наших клієнтів», – сказала співзасновниця Candy Jets Лаура Грін.

З огляду на зростання інтеграції BTC в платіжні системи, Candy Jets приєднується до числа компаній, які використовують переваги біткоїна. Використовуючи платіжне рішення CoinCorner для біткоїн-платежів CoinCorner Checkout, Candy Jets тепер пропонує своїм клієнтам можливість здійснювати платежі за допомогою основної Біткоїн-мережі, а також Lightning Network (протоколу другого рівня, що дозволяє робити миттєві та дешеві платежі в BTC).

Згідно зі звітом сервісу Reportlinker.com, ринок чартерних послуг приватних літаків значно зріс, досягнувши $13 млрд у 2023 році, й, за прогнозами, зросте до $21,2 млрд до 2026 року. Перехід на біткоїн-платежі дає Candy Jets хороші позиції для того, щоб отримати вигоду з цього тренду, надаючи розширені послуги та обслуговуючи клієнтуру, яка звикла до цифрових платежів.

Авіакомпанії та Біткоїн

Біткоїн-платежі свого часу відкрили нові можливості для пасажирів, перевізників та інших компаній з авіагалузі. Однією з головних переваг BTC для клієнтів є його зручність. Біткоїн – це глобальна платіжна система, яка не залежить від будь-якої країни чи фіатної валюти. Це означає, що пасажири можуть оплачувати свої квитки без потреби конвертації чи оплати комісій за переказ.

Американська компанія CheapAir була серед перших авіакомпаній, що почали приймати біткоїн. Це сталося ще у листопаді 2013 року, що дозволило її клієнтам використовувати біткоїн для купівлі авіаквитків на десятки тисяч рейсів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще активно впроваджує біткоїн-платежі

Останнім часом компанії з різних галузей почали впроваджувати біткоїн-платежі. Проте найбільш активно це роблять різні туристичні оператори. Наприклад, із червня минулого року українська компанія Join UP! почала приймати до оплати біткоїни. Відтоді клієнти можуть розраховуватись за поїздки в BTC. Це стало можливим завдяки співпраці з сервісом Whitepay.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024