Binance хоче повернутися до Індії

Binance хоче повернутися до Індії

До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд.

Біткоїн-біржа Binance готується повернутися до Індії, сплативши штраф у розмірі $2 млн. Про це повідомляє місцеве видання Economic Times.

Компанія має намір реформувати свою південноазійську структуру, щоб повністю зареєструватися в індійському підрозділі фінансової розвідки, який здійснює нагляд за місцевою торгівлею цифровими активами, і працює над дотриманням усіх чинних норм, включаючи місцеві закони про відмивання грошей і податки.

«Ми залишаємося відданими дотриманню місцевих правил і підтримці діалогу з регуляторами по всьому світу, щоб забезпечити постійну доступність наших послуг», - йдеться в повідомленні Binance South Asia.

До заборони Binance займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Це домінування сталося через недотримання місцевого податкового законодавства, що дозволяло користувачам торгувати без сплати 1% податку.

Регулювання в Індії

Резервний банк Індії (RBI) довгий час сприймав біткоїн та криптовалюти як азартні ігри й тому намагався їх заборонити. Але у 2020 році Верховний суд скасував рішення RBI, яке фактично забороняло банкам підтримувати чи брати участь у криптовалютних операціях, що дало життя галузі.

Проте вже у 2022 році влада Індії запровадила жорсткі податки, які індустрія розцінила як «тіньову заборону». Платіжні процесори відключили місцеві біржі, а уряд вжив правозастосовних заходів щодо як мінімум 10 торгових майданчиків, унаслідок чого вони почали боротися за виживання.

У січні 2024 року уряд Індії заблокував дев'ять криптовалютних сайтів за незаконні операції без належного дотримання місцевого законодавства. Після дій уряду магазини Apple і Google видалили додатки для обміну цифрових валют, які обслуговували цей регіон.

Попри жорсткі умови, у 2023 році Індія стала новим глобальним лідером з прийняття біткоїна та криптовалют згідно з рейтингом від Chainalysis. За обсягом транзакцій з використанням цифрових активів Індія вийшла на друге місце у світі після США.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається зараз з Binance

З приходом нового керівництва біржі на чолі з Річардом Тенгом Binance взяла впевнений курс на трансформацію. Після того, як біржа вперше у своїй історії створила раду директорів, зараз керівництво Binance взялось за переговори з представниками кількох юрисдикцій щодо відкриття в одній з них штаб-квартири.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024