Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій

Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій

Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів.

Біткоїн-стартапи на ранніх стадіях сукупно залучили майже $1 млрд між 2021 і 2023 роками, що свідчить про значний інтерес з боку інвесторів. Про це йдеться у досліджені американської аналітичної компанії Trammell Venture Partners (TVP), передає Bitcoin Magazine.

Аналітики зазначили, що у 2023 році відбувся значний сплеск активності Біткоїн-стартапів, особливо на стадії Pre-Seed (початкова стадія), досягнувши 69,2% приросту в порівнянні з попереднім роком.

Керуючий директор і партнер-засновник TVP Крістофер Калікотт, коментуючи результати дослідження, відзначив сильне бажання засновників розвивати Біткоїн-стартапи. Він підкреслив зростання інфраструктури підтримки й технічний прогрес, які сприяють інноваціям в екосистемі Біткоїна.

«Перші показники дослідження TVP відповідають нашим очікуванням щодо «криптовалют»: засновники дійсно хочуть будувати свою діяльність саме з Біткоїном. Завдяки швидкому зростанню кількості технологічних можливостей, що сприяють розширенню масштабованості та можливості побудови на Біткоїні, ця давня гіпотеза TVP стає реальністю, підтвердженою фактами та даними», – сказав Калікотт.

У 2023 році кількість венчурних угод, пов'язаних з біткоїнами, значно зросла, збільшившись на 69,2%, тоді як загальна кількість криптовалютних венчурних угод знизилася на 35,3%.

Поради мільярдерів

Засновник і генеральний директор Pershing Square Capital Management Білл Акман вважає інвестиції в біткоїн перспективними, оскільки цей актив демонструє стрімке зростання, а економіка США перебуває у критичному стані.

Інший мільярдер Рікардо Салінас висловив думку, що біткоїн допоможе не лише захистити активи інвесторів від інфляції та девальвації, а й у перспективі збільшить їх.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які компанії залучали інвестиції

Днями технологічний стартап Auradine, який є виробником обладнання для майнінгу, оголосив про успішне завершення раунду фінансування серії B на суму $80 млн. Цей раунд був переповнений і майже зрівнявся з фінансуванням серії А у розмірі $81 млн.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024