Мексиканський мільярдер пояснив, навіщо купувати біткоїни

Мексиканський мільярдер пояснив, навіщо купувати біткоїни

Рікардо Салінас упевнений, що тільки BTC врятує людей від інфляції та дозволить примножити капітал.

Біткоїн допоможе не лише захистити активи інвесторів від інфляції та девальвації, а й у перспективі збільшить їх. Про це заявив мексиканський мільярдер Рікардо Салінас, передає Bitcoin.com.

«Уявіть, що ви щойно отримали свою першу зарплату після закінчення коледжу. У вас є кілька варіантів, як витратити чи вкласти ці гроші. Зберегти їх у традиційному банку, навчитися інвестувати у щось на зразок біткоїна, який легко купити, зберігати і це не вимагає мінімального внеску для початку інвестування», – заявив мільярдер.

Говорячи про біткоїн, Салінас відзначив потенціал для зростання головного цифрового активу.

«Інвестиції в біткоін – це як ставка на нову, але перспективну компанію на ранній стадії її розвитку. Попри волатильність і ризикованість, Біткоїн продемонстрував вражаюче зростання з моменту своєї появи, перевершивши за прибутковістю багато інших видів інвестицій. Це можливість стати частиною технології, що розвивається, здатної переосмислити світову фінансову систему», – додав він.

Ще одна причина інвестувати в біткоїн – «простота доступу та ліквідність». Мільярдер пояснив, що на відміну від деяких традиційних інвестицій, таких як нерухомість або певні фонди, які вимагають довгострокових зобов'язань, біткоїн можна купити та продати у будь-якій кількості майже миттєво через онлайн-платформи.

«Це забезпечує гнучкість та доступ до ваших коштів, коли вони вам потрібні», – наголосив Салінас.

Останньою причиною Салінас назвав «захист від дурниць урядів, таких як інфляція та девальвація національної валюти».

Хто такий Рікардо Салінас

Рікардо Салінас Плієго – мексиканський бізнесмен і мільярдер, широко визнаний за внесок у розвиток економіки Латинської Америки через різні галузі.

Заснувавши Grupo Salinas у 1990-х роках, він зміг успішно розвинути бізнес у таких секторах, як роздрібна торгівля, фінансові послуги та медіа, включаючи володіння однією з найбільших мексиканських телекомпаній TV Azteca.

Салінас також бере активну участь у філантропічних та освітніх проєктах, спрямованих на поліпшення якості життя в Мексиці. Останнім часом він став проявляти зацікавленість в інноваціях та технологіях, у розвитку цифрової економіки. Він також підтримує біткоїн як засіб для просування фінансової свободи.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Поради Салінаса

Щоб інфляція не знищила всі заощадження, Салінас рекомендує інвесторам зберігати свої активи в біткоїнах. На його думку, здебільшого це важливо для жителів країн зі слабкою економікою.

Для просування біткоїна в маси як інструменту фінансової свободи Салінас наголосив на важливості освітніх програм, щоб люди усвідомлювали маніпулятивну природу фінансової системи.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024