Мексиканський мільярдер радить робити заощадження в BTC

Мексиканський мільярдер радить робити заощадження в BTC

Рікардо Салінас упевнений, що тільки біткоїн може врятувати капітал та накопичення від інфляції.

Мексиканський мільярдер Рікардо Салінас порадив усім зберігати свої активи в біткоїнах. Про це він заявив в інтерв'ю Bitcoin Magazine.

За його словами, інфляція знищує заощадження людей без їхньої згоди. Причому ця проблема є актуальною не тільки для Мексики чи Латинської Америки, а й для всього світу. Щоб протистояти цьому, Салінас наголосив на цінності біткоїна як засобу захисту своїх активів. Здебільшого це важливо для жителів країн, економіка яких страждає від гіперінфляції.

Для просування біткоїна в маси як інструменту фінансової свободи Салінас наголосив на важливості освітніх програм, щоб люди усвідомлювали маніпулятивну природу фінансової системи.

Мільярдер також торкнувся проблеми переходу до використання біткоїна як засобу накопичення. Він визнав потребу створення у Мексиці надійної кастодіальної системи, яка поки що перебуває на ранній стадії розвитку.

Хто такий Рікардо Салінас

Рікардо Салінас Плієго – один із найбагатших людей у Мексиці та засновник Grupo Salinas, багатофункціональної корпорації з інтересами у телекомунікаціях, медіа, фінансах та інших галузях. Його бізнес-імперія охоплює такі компанії, як TV Azteca, одну з найбільших телекомпаній у Латинській Америці, та Banco Azteca, один із найбільших банків у Мексиці.

У контексті біткоїна Салінас привернув увагу своїми публічними висловлюваннями на підтримку цієї децентралізованої валюти. Він часто висловлює впевненість у тому, що біткоїн є чудовою формою «чистого золота» в цифровому світі та може слугувати надійним засобом збереження капіталу, насамперед у країнах з високою інфляцією або економічною нестабільністю. Позитивне ставлення до Біткоїна робить його одним з найвидатніших і найвпливовіших прихильників цього цифрового активу в Латинській Америці.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інвестиції Салінаса

Мексиканський мільярдер інвестував у біткоїн, платформу MicroStrategy, кілька майнінгових компаній, нафтові підприємства та видобуток золота. За його словами, купувати BTC вирішив після прочитання книги Сейфедіна Аммуса «Стандарт Біткоїна».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024