Виробник майнерів Auradine залучив $80 млн інвестицій

Виробник майнерів Auradine залучив $80 млн інвестицій

Отримані кошти підуть на збільшення виробничих потужностей.

Технологічний стартап Auradine, що спеціалізується на апаратних і програмних рішеннях для майнінгу, оголосив 10 квітня про успішне завершення раунду фінансування серії B на суму $80 млн. Про це повідомляє Cointelegraph.

До фінансування приєдналися інвестори з минулого раунду (завершився у травні 2023 року): Celesta Capital, Mayfield Fund та Marathon Digital, а також нові інвестори StepStone Group, Top Tier Capital Partners, MVP Ventures та Maverick Capital.

Як повідомили представники компанії Auradine, цей раунд серії B був переповнений і майже зрівнявся з фінансуванням серії А у розмірі $81 млн. Співзасновник і генеральний директор Auradine Раджив Хемані заявив, що ці кошти будуть використані для подальшого збільшення виробництва.

«Ми дуже пишаємося досягненнями нашої команди у наданні нашим клієнтам інноваційних, енергоефективних та безпечних продуктів. Замовлення та потік заявок відображають довіру наших клієнтів до нас. Завдяки цьому новому фінансуванню ми збільшимо виробничі потужності та прискоримо інвестиції у наші дорожні карти», - сказав Хемані.

Про компанію Auradine

Компанія базується в Санта-Кларі, штат Каліфорнія, і налічує понад 40 співробітників, у тому числі інженерів-програмістів та фахівців з кібербезпеки з Palo Alto Networks, Marvell, Intel, Google та Wells Fargo.

Повідомляється, що продукти та послуги Auradine охоплюють широкий спектр послуг: від підтримки вебінфраструктури для забезпечення конфіденційності, безпеки та додатків штучного інтелекту до лінійки майнерів Teraflux.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Детальніше про майнери компанії

Auradine запустила лінійку пристроїв під маркою Teraflux для видобутку біткоїнів на базі чипів технології 4 нм у липні 2023 року. Сімейство продуктів фірми містить системи з повітряним та імерсійним охолодженням. Згідно з Auradine, найбільш потужний майнер Teraflux забезпечує хешрейт до 270 TH/s з енергоефективністю 21 J/Th.

Auradine планує поставити два ASIC-майнери Teraflux у другому кварталі 2024 року.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024