Особняк Томмі Хілфігера продають за біткоїни

Особняк Томмі Хілфігера продають за біткоїни

Будинок знаходиться на березі океану в Маямі та оцінюється у 646 BTC.

У США, в штаті Флорида, виставили на продаж особняк на березі океану за 646 BTC ($45,8 млн), що належав раніше модельєру Томмі Хілфігеру. Про це пише Yahoo Finance.

За словами керуючого фондом Cardone Capital Гранта Кардоне, модельєр придбав нерухомість у 2021 році, заплативши за неї $28 млн. Особняк розташовується у містечку Голден-Біч, в окрузі Маямі-Дейд. Його площа 954 квадратні метри, але Кардоне не уточнив: йдеться про загальну площу, чи тільки про метраж житлового будинку.

Сам будинок складається з шести спалень, на території є басейн, облаштований приватний пляж.

Керуючий фондом зазначив, що приймає оплату тільки в біткоїнах. Причини свого рішення він називати не став.

Примітно, сам Кардоне називає купівлю нерухомості для звичайної людини «пасткою». Він розкритикував іпотечне кредитування, зазначивши, що в такому разі люди «прив’язані до одного місця» на тривалий термін.

Ринок розкоші та біткоїни

За останні роки ринок предметів розкоші переживає помітні зміни завдяки активному використанню біткоїна як засобу оплати. Все більше елітної нерухомості продається за BTC.

Біткоїн-інвестор Майкл Комаранскі у 2018 році продав свій особняк у Маямі за 455 BTC. На момент угоди це було еквівалентно $6 млн. У будинку сім спалень, є басейн, дитячий майданчик, майданчик для гри в баскетбол і літня кухня.

Що таке гроші?
Що таке гроші?
Гроші мають вирішальне значення для регулювання нашого життя та економіки. Цей г...
Bitcoin Magazine 02 травня 2023

Житло за BTC в Україні

Купити будь-яке житло, в тому числі й елітне, можна і в Україні. Наприклад, нещодавно у Львові продавалась семикімнатна квартира площею 200 квадратів. Це житло в заселеному будинку на проспекті Червоної Калини з дорогими вмонтованими меблями та технікою коштувало 7,4 млн грн або в еквіваленті у BTC.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024