Активність довгострокових власників BTC знижується

Активність довгострокових власників BTC знижується

За даними аналітиків, нинішній ринок перебуває на ранніх стадіях ейфорії, під час яких можливі падіння цін на 10% і більше.

На березневому історичному максимумі біткоїна спостерігався сплеск фіксації прибутку довгостроковими власниками BTC, але відтоді ця активність почала знижуватися. Про це йдеться у звіті сервісу Glassnode.

«Фіксація прибутку довгостроковими власниками має тенденцію до зростання після досягнення історичних максимумів, але в останні тижні вона знижується», – йдеться у звіті.

Згідно зі звітом, баланс активів між довгостроковими власниками біткоїнів і новим попитом свідчить про те, що нинішній ринок перебуває на ранніх стадіях ейфорії, або фази відкриття ціни. Своєю чергою в аналізі Glassnode зазначається, що попередні фази ейфорії супроводжувалися численними падіннями цін, що перевищували 10%, причому більшість з них були набагато глибшими, а корекції цін на 25% і більше були звичайним явищем.

«З моменту побиття історичного максимуму біткоїна в березні було лише дві корекції ціни на 10% і більше», - йдеться у звіті.

Також зазначається, що значним рушієм ринкових спекуляцій зараз є халвінг, який має відбутися наступного тижня. Засновник VeChain Санні Лу зазначив, що зараз відбувається зміщення фокуса від традиційного розуміння впливу халвінгу виключно на основі динаміки пропозиції до ширшого розгляду макроекономічних факторів.

«Все менше уваги приділяється математиці халвінгу, яка за своєю природою викликає зростання цін через меншу пропозицію, і все більше – впливу макроситуації», - додав Лу.

Що відбувається з курсом

За минулий тиждень, з 1 по 5 квітня, ціна біткоїна знизилася на 5,1% нижче позначки у $65 500. На цьому тижні курс ненадовго відновився до $70 000, а потім знову знизився до $68 500.

Такі коливання ймовірно відбуваються через те, що великі інвестори знаходяться у режимі акумулювання запасів та накопичують додаткові торгові обсяги для забезпечення нової хвилі зростання.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Прогнози по курсу

Засновник інвестиційної компанії Skybridge Capital Ентоні Скарамуччі очікує, що ціна біткоїна в поточному циклі досягне $170 000.

Він також бачить потенціал для того, щоб ринкова капіталізація біткоїна досягла 50% від оцінки золота.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024