Японська Metaplanet пішла шляхом MicroStrategy

Японська Metaplanet пішла шляхом MicroStrategy

Компанія інвестувала в BTC $6,6 млн і прийняла біткоїн як основний казначейський актив.

Японська публічна компанія Metaplanet інвестувала в біткоїни 1 млрд єн (близько $6,6 млн) і прийняла його як основний казначейський актив. Про це йдеться у повідомленні компанії на її сторінці у соцмережі X.

«Ми раді оголосити про революційні зміни у нашій фінансовій стратегії, оскільки ми приймаємо біткоїн як основний казначейський актив компанії, виділивши початковий 1 млрд ієн. Цей стратегічний поворот полягає не лише у використанні цифрових активів, а й у створенні майбутнього, в якому фінанси поєднуються з інноваціями у своїй основі», – йдеться у повідомленні.

Представники фірми наголошують, що пішли на цей крок завдяки підтримці своїх інвесторів та партнерів: Sora Ventures, UTXO Management та Марка Юско - співзасновника Morgan Creek Capital, який прогнозує, що цього року біткоїн досягне $150 000.

Ймовірно, що Metaplanet планує піти шляхом американської технологічної компанії MicroStrategy. Засновник Sora Ventures Джейсон Фанг оцінив рішення Metaplanet як «першу мікростратегію в Азії», оскільки це збільшує шанси японських інвесторів отримати доступ до біткоїна, одночасно знижуючи регуляторні ризики.

Принципи Біткоїн-стратегії

Про реалізацію Біткоїн-стратегії першою оголосила у серпні 2020 року компанія MicroStrategy. Вона передбачає регулярну купівлю біткоїнів без планів щодо їх продажу. BTC сприймається як стратегічний актив.

Станом на 9 квітня MicroStrategy володіє 214 246 BTC які придбала за $7,53 млрд. Таким чином середня ціна одного біткоїна обійшлася компанії у $35 160.

Результат такої стратегії – курс акцій 26 березня досяг $1909, що є найвищим показником за понад 20 років.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регуляція в Японії

Влада Японії вважає індустрію цифрових активів однією з пріоритетних для розвитку країни у майбутньому, тому цього року схвалила законопроєкт про включення біткоїна та криптовалют до переліку активів, якими можуть володіти венчурні компанії та інвестиційні фонди.

Ініціативи уряду Японії спрямовані перш за все на створення нових підприємств та наданні підтримки біткоїн-компаніям.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024