Чанпен Чжао очолив рейтинг біткоїн-мільярдерів

Чанпен Чжао очолив рейтинг біткоїн-мільярдерів

Серед найбагатших бізнесменів в індустрії також опинилися представники компаній Coinbase та Tether.

Ексглаву біржі Binance Чанпена Чжао визнано найбагатшим і найвпливовішим мільярдером у Біткоїн-індустрії. Відповідний рейтинг склав журнал Forbes.

Статки Чжао журнал оцінив у $33 млрд, що майже втричі вище, ніж було минулого року. На статках Чжао жодним чином не відбився суд із владою США та штраф у $200 млн.

На другому місці опинився CEO Coinbase Браян Армстронг зі статком $11,2 млрд. За даними Forbes, Армстронг є найбільшим індивідуальним акціонером компанії з часткою 18%. Його дохід безпосередньо пов'язаний із позиціями компанії на ринку, а акції Coinbase у 2023 році зросли майже на 350%. Цього року також відбувся стрибок котирувань, попри негативні прогнози окремих експертів.

На третьому місці рейтингу розмістився CFO компанії Tether Джанкарло Девасіні. Його статки оцінили в $9,2 млрд. За даними видання, Девасіні є найбільшим індивідуальним інвестором фірми з часткою в 47%. У четвертому кварталі 2024 року чистий прибуток Tether становив $2,85 млрд.

До Топ-10 також потрапили: засновник MicroStrategy Майкл Сейлор, глава Tether Паоло Ардоїно, колишній глава Tether Жан-Луї ван дер Вельде, співзасновник Ripple Кріс Ларсен, співзасновник Coinbase Фред Ерсам, ранній біткоїн-інвестор Метью Росзак та засновник біржі-банкрота MT.Gox Джед Маккалеб.

Поради мільярдерів

Американський мільярдер Білл Акман, який є засновником і CEO хедж-фонду Pershing Square Capital Management, порадив уважніше придивитися до біткоїна як інвестиційної можливості. За його словами, BTC демонструє стрімке зростання, а економіка США перебуває у критичному стані.

Своєю чергою, мексиканський мільярдер Рікардо Салінас висловив упевненість, що тільки BTC врятує людей від інфляції та дозволить примножити капітал.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Уряди, що зберігають біткоїн

Окрім фізичних та юридичних осіб, великі запаси біткоїнів зберігають також і уряди різних країн. Попри негативну політику щодо BTC, уряди США та Китаю опинилися серед найбільших власників монет головного цифрового активу.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024