Чанпен Чжао очолив рейтинг біткоїн-мільярдерів

Чанпен Чжао очолив рейтинг біткоїн-мільярдерів

Серед найбагатших бізнесменів в індустрії також опинилися представники компаній Coinbase та Tether.

Ексглаву біржі Binance Чанпена Чжао визнано найбагатшим і найвпливовішим мільярдером у Біткоїн-індустрії. Відповідний рейтинг склав журнал Forbes.

Статки Чжао журнал оцінив у $33 млрд, що майже втричі вище, ніж було минулого року. На статках Чжао жодним чином не відбився суд із владою США та штраф у $200 млн.

На другому місці опинився CEO Coinbase Браян Армстронг зі статком $11,2 млрд. За даними Forbes, Армстронг є найбільшим індивідуальним акціонером компанії з часткою 18%. Його дохід безпосередньо пов'язаний із позиціями компанії на ринку, а акції Coinbase у 2023 році зросли майже на 350%. Цього року також відбувся стрибок котирувань, попри негативні прогнози окремих експертів.

На третьому місці рейтингу розмістився CFO компанії Tether Джанкарло Девасіні. Його статки оцінили в $9,2 млрд. За даними видання, Девасіні є найбільшим індивідуальним інвестором фірми з часткою в 47%. У четвертому кварталі 2024 року чистий прибуток Tether становив $2,85 млрд.

До Топ-10 також потрапили: засновник MicroStrategy Майкл Сейлор, глава Tether Паоло Ардоїно, колишній глава Tether Жан-Луї ван дер Вельде, співзасновник Ripple Кріс Ларсен, співзасновник Coinbase Фред Ерсам, ранній біткоїн-інвестор Метью Росзак та засновник біржі-банкрота MT.Gox Джед Маккалеб.

Поради мільярдерів

Американський мільярдер Білл Акман, який є засновником і CEO хедж-фонду Pershing Square Capital Management, порадив уважніше придивитися до біткоїна як інвестиційної можливості. За його словами, BTC демонструє стрімке зростання, а економіка США перебуває у критичному стані.

Своєю чергою, мексиканський мільярдер Рікардо Салінас висловив упевненість, що тільки BTC врятує людей від інфляції та дозволить примножити капітал.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Уряди, що зберігають біткоїн

Окрім фізичних та юридичних осіб, великі запаси біткоїнів зберігають також і уряди різних країн. Попри негативну політику щодо BTC, уряди США та Китаю опинилися серед найбільших власників монет головного цифрового активу.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024