Біткоїн-фонд Кеті Вуд зафіксував рекордний приплив коштів

Біткоїн-фонд Кеті Вуд зафіксував рекордний приплив коштів

Сплеск у розмірі $200 млн стався, коли курс біткоїна майже досяг позначки в $72 000.

Спотовий біткоїн-фонд компанії ARK Invest та провайдера 21 Shares (ARKB) 27 березня зафіксував рекордний денний приплив коштів у розмірі понад $200 млн. Про це свідчать дані сервісу Farside Investors.

Цього дня ринок біткоїн-ETF зафіксував чистий приплив у розмірі $243,5 млн (з урахуванням притоку в дев'яти фондах та відтоку в $299,8 млн у GBTC). ARKB досяг рекордного щоденного притоку в $200,7 млн, що майже у п'ять разів перевищує його середній денний у $43,9 млн з моменту запуску 11 січня. Цей сплеск припливу стався, коли курс біткоїна майже досяг позначки $72 000.

Цього ж дня приплив в IBIT компанії BlackRock становив $323,8 млн.

Біткоїн-фонд Кеті Вуд зафіксував рекордний приплив коштів
Динаміка надходжень у спотові біткоїн-ETF. Джерело: Farside Investors.

Масовий відтік коштів

Перед тим сукупний відтік капіталу зі спотових біткоїн-ETF за три торгових дні досяг $742 млн. Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) зробив значний внесок у негативну динаміку, втративши $386,6 млн. Це другий за обсягом показник за день для десяти ETF, що поступається лише показником попереднього дня у розмірі $326,2 млн.

У контексті окремих спотових біткоїн-ETF найбільшу позитивну динаміку за підсумками 20 березня продемонстрував фонд від BlackRock ($49,3 млн), на другому місці опинився фонд від Ark Invest ($23,3 млн).

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто ще запустив ETF

Нещодавно стало відомо, що до ринку спотових біткоїн-фондів приєднується компанія Hashdex, яка змогла перетворити свій ф'ючерсний ETF.

Зокрема, Hashdex перейменувала та перетворила свій ф'ючерсний фонд Hashdex Bitcoin Futures ETF на Hashdex Bitcoin ETF із тикером «DEFI».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024