Hashdex запустила спотовий біткоїн-фонд

Hashdex запустила спотовий біткоїн-фонд

Компанія змогла перетворити ф'ючерсний ETF на спотовий.

Компанія Hashdex, що управляє активами, приєдналася до ринку спотових біткоїн-фондів після завершення перетворення свого ф'ючерсного ETF. Про це повідомляє Cointelegraph.

Зокрема, Hashdex перейменувала та перетворила свій ф'ючерсний фонд Hashdex Bitcoin Futures ETF на Hashdex Bitcoin ETF із тикером «DEFI».

«Перейменування DEFI відповідає завершенню перетворення інвестиційної стратегії DEFI, що дозволить фонду здійснювати спотові інвестиції в біткоїн та відстежувати новий базовий індекс з 27 березня 2024 року», – повідомили представники компанії.

Перетворений фонд інвестуватиме не менше 95% своїх активів у спотовий біткоїн, а до 5% активів, що залишилися, будуть направлені у ф'ючерсні контракти на біткоїн, що торгуються на Чиказькій торговій біржі (CME), а також у грошові кошти.

«З моменту заснування у 2018 році Hashdex твердо вірила, що біткоїн – це можливість для покоління», – сказав співзасновник і генеральний директор Hashdex Марсело Сампайо.

Хто ще збирається створити спотовий біткоїн-ETF

Компанія VSFG, що управляє активами, разом зі своїм партнером Value Partners також подали заявку на створення спотового біржового біткоїн-фонду в Гонконзьку комісію з цінних паперів і ф'ючерсів (SFC).

У грудні 2023 року, менш ніж через два тижні після того, як близько дюжини заявників отримали дозвіл на створення спотових біткоїн-ETF у США, регулятори Гонконгу заявили, що готові розглянути заявки на створення спотових біткоїн-ETF.

У січні Harvest Global Investments, велика компанія з управління активами в Китаї, стала першою, хто подав заявку на створення спотового біткоїн-фонду в SFC. Сьогодні вже до 10 фінансових установ планують подати заявки на запуск біткоїн-ETF у Гонконгу.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

На Волл-стріт зацікавилися біткоїном

Останнім часом інтерес до спотових біткоїн-фондів зростає серед клієнтів одного з найбільших інвестиційних банків Goldman Sachs. Зростання зацікавленості багато в чому обумовлено схваленням десяти нових біткоїн-ETF у США, що дозволило BTC стати невід'ємною частиною традиційних ринків.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024