Біткоїн-ETF третій день поспіль втрачають кошти

Біткоїн-ETF третій день поспіль втрачають кошти

Наразі інвестиційні компанії та біржові гравці негативно впливають на курс біткоїна.

Сукупний відтік капіталу зі спотових біткоїн-ETF за останні три торгові дні досяг $742 млн. Про це свідчать дані Farside Investors.

Добовий чистий відтік за підсумками 20 березня склав $261,5 млн. Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) зробив значний внесок у негативну динаміку, втративши $386,6 млн. Це другий за обсягом показник за день для десяти ETF, що поступається лише показнику попереднього дня у розмірі $326,2 млн.

Біткоїн-ETF третій день поспіль втрачають кошти
Динаміка надходжень до біткоїн-ETF. Джерело: Farside Investors.

Проте експерти очікують, що найближчими днями поновиться приплив коштів у біткоїн-ETF. Цьому сприятимуть як зростання курсу BTC, так і позитивні очікування інвесторів щодо лібералізації грошово-кредитної політики Федеральною резервною системою (ФРС).

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Показники фондів

У контексті окремих спотових біткоїн-ETF найбільшу позитивну динаміку за підсумками 20 березня продемонстрував фонд від BlackRock ($49,3 млн). Проте на другому місці несподівано опинився фонд від Ark Invest ($23,3 млн).

Слід зазначити, що фонд Fidelity, який раніше посідав впевнене друге місце, показав лише п’ятий результат ($12,9 млн). Зміцнення його позицій також відіграватиме важливу роль для повернення ситуації під контроль биків.

Вплив на курс

Тиск продавців негативно вплинув на курс біткоїна, і він у моменті наближувався до $60 000. Проте тренд змінився за останню годину на тлі позитивних очікувань інвесторів. Ціна головного цифрового активу зросла на 7,1% до $67 400.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024