Сальвадор продовжує купувати по 1 BTC на день

Сальвадор продовжує купувати по 1 BTC на день

Країна дотримується цієї Біткоїн-стратегії з грудня 2022 року.

Сальвадор продовжує купувати по одному біткоїну на день і робитиме це доти, доки він стане «недоступним для придбання за фіатну валюту». Про це написав глава держави Наїб Букеле на своїй сторінці у соцмережі X.

Як відомо, Букеле вперше заявив про наміри купувати біткоїн за стратегією усередненої доларової вартості (DCA) у листопаді 2022 року.

Біткоїн-курс Сальвадору

Президент Наїб Букеле оголосив про Біткоїн-курс Сальвадору в 2021 році. З вересня того ж року Сальвадор надав біткоїну статус законного платіжного засобу. Понад те, уряд почав інвестувати бюджетні кошти на купівлю біткоїнів. Спочатку влада купувала монети лише час від часу, а з грудня 2022 року – щодня.

Також уряд країни вдало протистояв тиску міжнародних фінансових інститутів, зокрема, Міжнародного валютного фонду та Світового банку, які спонукали його відмовитися від активного використання біткоїна.

Наїб Букеле у свій другий президентський термін планує продовжити дотримуватися Біткоїн-стратегії.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Де Сальвадор зберігає Біткоїни

Сальвадор нещодавно переказав більшу частину своїх накопичених біткоїнів на «холодний» гаманець. Сам пристрій влада вирішила сховати в одному зі сховищ на території країни.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024