Сальвадор переказав свої біткоїни в апаратний гаманець

Сальвадор переказав свої біткоїни в апаратний гаманець

Сам гаманець, за словами президента, буде зберігатися в одному із сховищ на території країни.

Сальвадор переказав більшу частину своїх накопичених біткоїнів у «холодний» гаманець. Про це написав президент країни Наїб Букеле у соцмережі X.

«Ми вирішили переказати більшу частину наших біткоїнів у «холодний» гаманець і заховати його у сховище на території країни», – написав глава держави.

На скриншоті, який опублікував президент, видно, що на цю адресу надійшло 5689,69 BTC, що на сьогоднішній день еквівалентно $406 млн.

За даними Ordiscan, у гаманці також міститься щонайменше 67 записів Ordinals, зокрема, токени BRC-20, текстові записи, зображення, 3D «рунний камінь» і навіть копія «Маніфесту шифропанка» – документа, написаного Еріком Хьюзом у березні 1993 року, в якому він запропонував підтримувати конфіденційність через шифрування в епоху електронних технологій.

Всього на нову адресу гаманця Сальвадору було відправлено 56 транзакцій, причому переважна більшість із них – перекази невеликих сум. Малі транзакції – це пожертвування біткоїнерів, які вирішили підтримати цю ініціативу

Букеле також уточнив, що на «холодному» зберіганні поки не всі біткоїни, які належать Сальвадору. Наприклад, не було переказано туди BTC, отримані від паспортної та інших держпрограм.

Плани Наїба Букеле на другий термін

Наїб Букеле, якого в Сальвадорі обрали на другий президентський термін, має намір і надалі дотримуватися Біткоїн-стратегії. У його планах – випуск облігацій, забезпечених біткоїнами, а також розроблення вільної від податків територіальної одиниці, відомої як Біткоїн-Сіті.

Завдяки цим крокам він сподівається залучити інвесторів із Біткоїн-спільноти та перетворити Сальвадор на глобальний центр Біткоїн-інновацій і фінансів.

Наїб Букеле також висловив намір продовжувати накопичення BTC, використовуючи біткоїни не лише як законний платіжний засіб, а й як стратегічний актив для країни. Казначейські запаси біткоїнів у Сальвадорі розглядаються як довгострокова інвестиція, а вже зараз країна отримує помірний прибуток від попередніх закупівель.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Спрощення покупки біткоїнів

У межах соціалізації Біткоїн-програм влада Сальвадору вирішила спростити покупку BTC. Тепер документи під час покупки біткоїнів вимагатимуть лише у тому випадку, коли йдеться про суму від $25 000, а не від $200, як було раніше.

Також повідомляється, що цей крок дозволить зберегти конфіденційність для тих, хто часто використовує біткоїн у країні.

Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024
Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд 49 858 BTC німецький уряд отримав у січні 2024 року, вилучивши їх у піратського відеосервісу Movie2k. Володимир Гришенко 18 липня 2024