У Bitwise вважають, що справжній біткоїн-ажіотаж ще попереду

У Bitwise вважають, що справжній біткоїн-ажіотаж ще попереду

Свій прогноз компанія засновує на тому, що широке коло інституціоналів хоче збільшити частку в спотових біткоїн-фондах.

Інституціональні компанії, які володіють активами на трильйони доларів, готуються до інвестицій у спотові біржові біткоїн-фонди з другого кварталу 2024 року. Про це заявив головний інвестиційний директор компанії Bitwise Метт Хоган.

За словами Хогана, Bitwise веде «серйозні переговори з великими корпораціями», інституціональними консультантами, які бажають збільшити свою частку біткоїн-резервів у найближчі місяці.

Bitwise вже підтвердила, що широке коло індивідуальних роздрібних інвесторів, сімейних офісів, хедж-фондів та венчурних фірм хочуть збільшити частку в спотових біткоїн-фондах.

Все це відбувається на тлі зростання інтересу до спотових біткоїн-ETF. Завдяки новому інвестиційному інструменту ціна біткоїна зросла більше ніж на 50% – з $45 603 з моменту їхнього запуску 11 січня до $71 200 на момент публікації.

«Ґрунтуючись на поточних тенденціях, я припустив би, що ми побачимо перші значні потоки від цих груп у другому кварталі 2024 року, і я думаю, що ці потоки посилюватимуться протягом року в міру того, як інвестори краще орієнтуватимуться в нових продуктах», – заявив Хоган.

Інтерес з боку великих компаній з Волл-стріт

Успіх спотових біткоїн-ETF зацікавив багато великих компаній з Волл-стріт. Зокрема, брокерський підрозділ Merrill Lynch банку Bank of America Corp. та фінансово-страхова компанія Wells Fargo & Co. відкрили доступ до біржових біткоїн-фондів для своїх клієнтів.

Ще один банківський гігант Morgan Stanley вивчає питання з юридичної точки зору, оскільки й він зацікавлений у додаванні продуктів спотових біткоїн-ETF на свою брокерську платформу.

На даний час у США торгуються 10 спотових біткоїн-фондів. Найбільше активів припадає на GBTC від Grayscale, IBIT від BlackRock і FBTC від Fidelity.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-ETF та пенсійні фонди

Влада Аризони також зацікавилася включенням біткоїн-ETF в інвестиційні портфелі пенсійних фондів штату. Поки що регіональні виконавчі органи збираються вивчити інвестиційні ризики цієї ініціативи.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024