У Bitwise вважають, що справжній біткоїн-ажіотаж ще попереду

У Bitwise вважають, що справжній біткоїн-ажіотаж ще попереду

Свій прогноз компанія засновує на тому, що широке коло інституціоналів хоче збільшити частку в спотових біткоїн-фондах.

Інституціональні компанії, які володіють активами на трильйони доларів, готуються до інвестицій у спотові біржові біткоїн-фонди з другого кварталу 2024 року. Про це заявив головний інвестиційний директор компанії Bitwise Метт Хоган.

За словами Хогана, Bitwise веде «серйозні переговори з великими корпораціями», інституціональними консультантами, які бажають збільшити свою частку біткоїн-резервів у найближчі місяці.

Bitwise вже підтвердила, що широке коло індивідуальних роздрібних інвесторів, сімейних офісів, хедж-фондів та венчурних фірм хочуть збільшити частку в спотових біткоїн-фондах.

Все це відбувається на тлі зростання інтересу до спотових біткоїн-ETF. Завдяки новому інвестиційному інструменту ціна біткоїна зросла більше ніж на 50% – з $45 603 з моменту їхнього запуску 11 січня до $71 200 на момент публікації.

«Ґрунтуючись на поточних тенденціях, я припустив би, що ми побачимо перші значні потоки від цих груп у другому кварталі 2024 року, і я думаю, що ці потоки посилюватимуться протягом року в міру того, як інвестори краще орієнтуватимуться в нових продуктах», – заявив Хоган.

Інтерес з боку великих компаній з Волл-стріт

Успіх спотових біткоїн-ETF зацікавив багато великих компаній з Волл-стріт. Зокрема, брокерський підрозділ Merrill Lynch банку Bank of America Corp. та фінансово-страхова компанія Wells Fargo & Co. відкрили доступ до біржових біткоїн-фондів для своїх клієнтів.

Ще один банківський гігант Morgan Stanley вивчає питання з юридичної точки зору, оскільки й він зацікавлений у додаванні продуктів спотових біткоїн-ETF на свою брокерську платформу.

На даний час у США торгуються 10 спотових біткоїн-фондів. Найбільше активів припадає на GBTC від Grayscale, IBIT від BlackRock і FBTC від Fidelity.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-ETF та пенсійні фонди

Влада Аризони також зацікавилася включенням біткоїн-ETF в інвестиційні портфелі пенсійних фондів штату. Поки що регіональні виконавчі органи збираються вивчити інвестиційні ризики цієї ініціативи.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024